«Великдень зустрічаємо, зі святом всіх вітаємо!».

alt         У рамках спільної роботи над проектом «Наш край»  Краєзнавчого музею Нікольського району та дитячими дошкільними закладами,  7 квітня в день Благовіщення Пресвятої Богородиці у дитячому садку «Ромашка» пройшов захід «Великдень зустрічаємо, зі святом всіх вітаємо!».
            Звуки церковних передзвонів на початку свята  викликали емоційний сплеск та  піднесення у дітей.   Ведуча (А.В.Гатілова)  ознайомила вихованців садочка із найдавнішими церковними святами, традиціями українського народу, яких треба дотримуватись  в період від Благовіщення, Вербної неділі  до самого Великодня.    Разом розглянули та назвали види оздоблення яєць (писанки, крашанки, дряпанки, крапанки). В цей день здавна  велика увага приділялася дітворі. Для них проводилося безліч ігор, деякі з них дійшли до наших днів.   Діти мали можливість прийняти участь  у таких народних іграх:  «Де сховалися писанки», «Котияєчко», «Не розбийся писанка».
         Кульмінацією свята стала демонстрація предметів із валізи з фондових колекцій музею та предметів тимчасової виставки мешканця нашого селища Ф.М.Халангота – всі вони були символами очікуваного свята: крашанки, рушники, ікони тощо.
altalt
             
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@