Засідання колегії Нікольської РДА

alt          19.04.2017 р. голова Нікольської районної ради Василь МІТЬКО взяв участь у роботі колегії районної державної адміністрації, яка пройшла під головуванням голови районної державної адміністрації Володимира ЗАВГОРОДНЬОГО.
          В ході колегії були обговорені питання:
          1.Про виконання Темрюцькою сільською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених ст. 27-36, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в України».
          2. Про стан взаємодії Нікольського відділення поліції Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області з Нікольською районною державною адміністрацією у сфері забезпечення дотримання норм Конституції України і законів України, забезпечення правопорядку і захисту прав і свобод громадян.
          3. Про проект районної Програми забезпечення пожежної безпеки, запобігання та реагування на надзвичайні ситуації у Нікольському районі на 2017-2019 роки.
          4.Інформація про стан виконавської дисципліни за І квартал 2017 року у виконкомах селищної та сільських рад, управліннях, відділах райдержадміністрації. altalt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@