МАНГУСЬКА ОДПІ ГУ ДФС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ...

altМангуська ОДПІ інформує: наповнення бюджетів; діяльність ДФС; роз’яснення податкового законодавства; електронні сервіси ДФС.
Податковий календар
19 квітня 2017 останній день сплати
єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування за I квартал
авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб фізичними особами — підприємцями, крім осіб, які обрали спрощену систему оподаткування
Легальні трудові відносини – соціальні гарантії та добробут країни!
Важливою суспільною проблемою сьогодні залишається тіньові зайнятість і заробітна плата. Нажаль, непоодинокими є випадки приховування трудових відносин та реальної заробітної плати, а «майстерність» у такому приховуванні в певних колах помилково вважається однією із визначних характеристик ефективного менеджменту та успішного підприємництва. 
Шановний громадянине! Не позбавляйте себе соціальних гарантій, не ставайте співучасником порушень законодавства!
Шановний роботодавцю! Будьте соціально відповідальним! Пам’ятайте, від Вас, від Вашої сумлінності та доброчесності залежить добробут Вашого працівника і його родини, добробут і процвітання нашої країни! Головне управління ДФС у Донецькій області закликає Вас своєчасно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками, відображати в звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у тому числі шляхом використання прихованої найманої праці, – це не тільки фінансова, адміністративна та карна відповідальність, але й злочин проти суспільства та країни.
 
У березні 2017 року органами фіскальної служби Донеччини надано понад 24тисячі адміністративних послуг
Одним з пріоритетних напрямків роботи органів ДФС є забезпечення якісного сервісного обслуговування платників, своєчасного надання всього спектру адміністративних послуг. З початку 2017 року за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг до органів фіскальної служби Донеччини звернулись понад 568 тис. громадян та представників бізнесу, з них у березні – 153,8 тис. звернень. У березні 2017 року органами фіскальної служби області надано 24,1 тис. адміністративних послуг, кількість наданих послуг у порівнянні з березнем 2016 року зросла на 44,3%. 
Найбільш популярною адміністративною послугою є і залишається видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (так званого ідентифікаційного коду) та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. У березні громадяни отримали 10120 таких карток, що склало 42% від усіх наданих адмінпослуг.
З більш детальною інформацією щодо контактів та адрес Центрів обслуговування платників можна ознайомитись на офіційному субсайті Головного управління ДФС у Донецькій області за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.
 
Донеччина: за фактами легалізації доходів до правоохоронних органів передано 19 матеріалів
 
Головним управлінням ДФС у Донецькій області  з метою недопущення використання коштів з бюджету поза правовим полем продовжують вживатися заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб, які здійснюють фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.
Протягом трьох місяців 2017 року співробітниками управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДФС у Донецькій області підготовлено та передано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України 19 матеріалів за фактами легалізації доходів одержаних злочинним шляхом, з них 11 було складено у сфері державних закупівель.
В результаті розгляду матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, що були направлені до правоохоронних органів, 5 матеріалів приєднано до кримінальних проваджень та 9  кримінальних проваджень на суму понад 52 млн гривень обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР).
З матеріалів, складених у сфері державних закупівель, 4 матеріали було приєднано до кримінальних проваджень та 5 матеріалів обліковано в ЄРДР.
 
Митники Донеччини завадили контрабанді тютюнових виробів через східні морські ворота України
 
Протягом І кварталу 2017 року  Донецькою митницею ДФС виявлено та задокументовано 18 порушень митних правил. У чотирьох випадках вилучено предмети правопорушень на загальну суму більше 45 тис. грн, що втричі перевищує торішні показники.
У березні поточного року співробітниками управління протидії митним правопорушенням Донецької митниці ДФС виявлено та задокументовано факт спроби незаконного переміщення тютюнових виробів через митний кордон України. В міжнародному пункті пропуску морського сполучення  «Маріупольський морський торговельний порт» на турецькому судні під прапором Республіки Панама  у бондовому (складському) приміщенні під час здійснення вибіркової перевірки суднових запасів було виявлено не задекларовані тютюнові вироби іноземного виробництва марки «L&M» у кількості 100 пачок. Зазначене правопорушення кваліфіковане за ст. 472 Митного кодексу України. Предмети порушення митних правил тимчасово вилучені до прийняття відповідного рішення.
            Аналітична пошукова робота, яка направлена на захист економічних інтересів держави та підтримку законослухняних платників, значно активізувалась у поточному році. Так,  упродовж перших трьох місяців 2017 року до митних органів країн іноземних держав направлено 12 запитів, що втричі більше, ніж за січень-березень 2016 року.                
До Державного бюджету України протягом І кварталу  2017 року митницею перераховано штрафних санкцій за порушення митного законодавства на суму майже 90 тис. грн, що на 22% або на 20 тис. грн  більше відповідних надходжень минулого року.
 
За податковою знижкою вже звернулись понад 600 мешканців Донеччини
 
За три місяці 2017 року до фіскальних органів Донецької області надійшло 617 декларацій про майновий стан та доходи від громадян, які відобразили 4,8 млн грн витрат і, відповідно, заявили до повернення суми податку з доходів фізичних осіб у зв’язку з реалізацією ними права на податкову знижку.
Найпоширенішими серед витрат, що вказали мешканці Донеччини у своїх деклараціях, є витрати на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати – 399 декларацій.
Також, серед поданих декларацій щодо повернення суми податку на доходи фізичних осіб 181 декларація пов’язана з витратами, понесеними у зв’язку зі сплатою страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 25 – зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами, 11 – витратами на оплату допоміжних репродуктивних технологій. 
Загальна сума податку на повернення з бюджету складає більш, ніж 845 тис. грн, з яких 247 тис. грн вже повернуто громадянам.
Нагадуємо, що реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть впродовж всього поточного року.
 
Мангуська ОДПІ: Надходження єдиного податку
 
З початку 2017 року платники  Мангуської ОДПІ сплатили 2678,2 тис. грн. єдиного податку. Більша частина коштів сплачена фізичними особами - підприємцями - понад 2282,9 тис. грн., що на 691,5 тис. грн. більше показника 2016 року. Від юридичних осіб, що обрали спрощену систему оподаткування направлено до бюджету понад 395,3 тис. грн., що на 164,5 тис. грн. більше ніж у 2016 році.
Єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво поповнюють місцевий бюджет - підкреслив начальник Мангуської ОДПІ Олексій Чубаров.
Фахівці Мангуської ОДПІ нагадують, що з 01 січня 2017 року набрали чинності Закони України від 20.12.2016 року №1791 та від 21.12.2016 року №1797, згідно яких встановлені ставки єдиного податку: для єдинників першої групи у межах до 10 % розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня податкового року;  для спрощенців другої групи – у межах до 20% розміру мінімальної заробітної плати.
Максимальна фіксована ставка для єдинників першої групи становить не більше 160 грн. (до 10%  від 1600 грн.), а для спрощенців другої групи не може перевищувати 640 грн. (до 20% від 3200 грн.).
 
На соціальні потреби платники Мангуської ОДПІ перерахували 23181,2 тис. грн
Таку суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплатили до бюджету з початку цього року страхувальники.
Зокрема, платниками Мангушського району сплачено 11127,8 тис. грн., Нікольского району  - 12053,4 тис. гривень.
 
За рахунок надміру сплачених податків не можна погасити борг з єдиного внеску
 
Законодавчі підстави для здійснення повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань з податків і зборів в рахунок погашення боргу зі сплати єдиного внеску відсутні.
Так, згідно зі  ст. 8 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон) єдиний внесок не входить до системи оподаткування, а кошти, що надходять від сплати єдиного внеску та застосування фінансових санкцій відповідно до Закону, не можуть зараховуватися до Державного бюджету України, бюджетів інших рівнів та використовувати на цілі, не передбачені законодавством про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Поряд з цим нагадуємо, відповідно до ст. 9 Закону єдиний внесок сплачується шляхом перерахування платником безготівкових коштів з його банківського рахунку, а платник, який не має банківського рахунку, сплачує єдиний внесок шляхом внесення готівкових розрахунків через банки чи відділення зв’язку.
 
Залишилось менше місяця до завершення Деклараційної кампанії – 2017
Мангуська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу громадян, що до завершення декларування доходів, отриманих ними протягом 2016 року, залишилось декілька днів.
Нагадуємо, що останній день надання річної податкової декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб – платників податків, які зобов’язані задекларувати минулорічні доходи – 3 травня 2017 року.
Шановні громадяни, поспішайте задекларувати свої доходи своєчасно!
Свідоме декларування доходів та сплата податків – вірний шлях до побудови європейського суспільства.
Декларування доходів – це виконання громадянами свого конституційного обов’язку, індивідуальний внесок у добробут держави.
 
 
«Погашення податкового боргу» - такою була тема сеансу «Гарячої лінії»
 
Днями в Мангуській ОДПІ проведено черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Погашення податкового боргу».
 Начальник об’єднаної державної податкової інспекції Олексій Чубаров відповідав на запитання громадян.
1. Коли платнику податків надсилається податкова вимога ?
У разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Податкова вимога не надсилається (не вручається), якщо загальна сума податкового боргу платника податків не перевищує шістдесяти неоподатковуваних мінімумів (1020,00 грн.) доходів громадян. У разі збільшення загальної суми податкового боргу до розміру, що перевищує шістдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, контролюючий орган надсилає (вручає) податкову вимогу такому платнику податків.
2. Коли виникає право податкової застави?
Згідно з п.89.1 ст.89 глави 9 розділу ІІ Податкового кодексу України право податкової застави виникає у разі:
- несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов’язання, самостійно визначеної платником податків у податковій декларації, - з дня, що настає за останнім днем зазначеного строку;
- несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов’язання, самостійно визначеної контролюючим органом, - з дня виникнення податкового боргу.
3. Чи є обов’язковою умовою при розстроченні (відстроченні) грошового зобов’язання (податкового боргу) виділення майна в податкову заставу?
Якщо сума грошового зобов'язання чи податкового боргу, заявлена до розстрочення, (відстрочення), становить 1 мільйон гривень і більше, розстрочення, (відстрочення) надається лише за умови:
- передачі у податкову заставу майна платника податків, балансова вартість якого дорівнює або перевищує заявлену до розстрочення, відстрочення суму грошового зобов'язання, - у разі розстрочення, відстрочення грошових зобов'язань;
- перебування у податковій заставі майна платника податків, балансова вартість якого дорівнює або перевищує заявлену до розстрочення, відстрочення суму податкового боргу, - у разі розстрочення, відстрочення податкового боргу.
 
Електронні сервіси ДФС
 
Електронний кабінет платника (https://cabinet.sfs.gov.ua), де розміщена наступна інформація:
- Податковий календар
- Стан розрахунків з бюджетом
- Листування з органами ДФС
- Облікові дані
- Пошук інформації в реєстрах ДФС
- Подання заяв/запитів
- Подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді
- Сплата податків (фізичним особам)
- Перегляд даних СЕА ПДВ
- Інші електронні сервіси
Інформація з реєстрів(https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx), де розміщена наступна інформація:
- Дані про взяття на облік платників
- Реєстр страхувальників
- Дані реєстру платників ПДВ
- Реєстр платників єдиного податку
- Інформація про РРО
- Інформація про книги ОРО
- Дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального
- Реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами
Митна статистика (http://sfs.gov.ua/ms/)
- Зведені дані митної статистики зовнішньої торгівлі України
Дізнайся більше про свого бізнес-партнера(http://sfs.gov.ua/businesspartner)
- Перевірка потенційних бізнес-партнерів щодо сумлінності сплати податків до бюджету
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (http://zir.sfs.gov.ua/)
- Запитання – відповіді з Бази знань
- Нормативні та інформаційні документи
- Письмові консультації
- Коментарі та пропозиції, актуальні запитання
Антикорупційний сервіс "Пульс" (http://sfs.gov.ua/others/puls-)
-Можливість цілодобового повідомлення про неправомірні дії або бездіяльність працівників ДФС
Акредитований центр сертифікації ключів(http://acskidd.gov.ua/)
- Надання послуг електронного цифрового підпису
Електронна звітність (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/)
- Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"
- Підтримка користувачів
Електронна митниця http://sfs.gov.ua/baneryi/mitne-oformlennya/subektam-ed/elektronna-mitnitsya/
- Інформація щодо багатофункціональної комплексної системи "Електронна митниця"
Дані Реєстрів волонтерів АТО (http://sfs.gov.ua/volontery)
-  Інформація про фізичних осіб – благодійників
Декларування громадян
-  Податкова декларація про майновий стан і доходи
 
 Щодо створених телефонних ліній
Головне управління ДФС у Донецькій області доводить до відома суб’єктів господарювання, що з питань щодо переміщення товарних вантажів що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 години за телефонами «гарячої лінії» 0993683346 та 0507068055, а також на електронну адресу  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  із зазначенням П. І. Б. керівника та коду ЄДРПОУ суб’єкту господарювання, контактних телефонів.
    
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@