Світле свято Великодня у нашому домі

 
alt        З 20 квітня 2017 року в Нікольській районній бібліотеці для дорослих оформлена  народознавча виставка  «Світле свято Великодня у нашому домі», яка присвячена  Великодню. На виставці представлені роботи учнів молодших класів Нікольської гімназії «Софія», Нікольської ЗОШ №1 та малечі з дитячого садочка «Ромашка».
        У перший день, виставку відвідали представники Нікольської РДА, районної і селищної ради, учасниці клубу «Берегиня», учні 1-х класів гімназії «Софія» та постійні читачі бібліотеки.
        Ще раз дивуєшся, що немає межі людської фантазії: пасхальні яйця-писанки усіх барв веселки-справжні, дерев'яні, паперові, з пап'є-маше, прикрашені в стилі квиллинг, стрічковою аплікацією, бісером, малюнками. Хвала умільцям! Ми пишаємося, що це наші діти, батьки, педагоги - чудові майстри і фантазери! Ми виражаємо вдячність усім, хто взяв участь у виставці "Світле свято Великодня у нашому домі" та запрошуємо бажаючих доторкнутися до прекрасного і відвідати виставку, яка буде діяти до 27 квітня 2017 року.
    
altalt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@