День інформації «Заповідник «Кам’яні Могили», присвячений 90-річчю від дня заснування

alt         27 квітня 2017 року в Нікольській районній бібліотеці для дорослих пройшов День інформації «Заповідник «Кам’яні Могили», присвячений 90-річчю від дня заснування.
         В рамках Дня пройшли: інформаційна година «Гірська країна серед степу», екологічна година «Ми позичили землю у наших нащадків», перегляд літератури «Місце, де історія оживає» і перегляд фільму «Кам’яні Могили».
       Під час інформаційної години бібліограф розповіла учням 6 класу Нікольської ЗОШ №1, що      заповідник «Кам'яні Могили» — відділення Українського державного степового природного заповідникаНаціональної Академії наук України. Він заснований 5 квітня1927 року як особлива природоохоронна територія місцевого значення, зараз посів чільне місце як історична і природна пам'ятка України. Район урочища «Кам'яні Могили» має велику геологічну, біологічну, історико-археологічну і художньо-емоційну цінність. На його теренах створено багато витворів образотворчого і літературного мистецтв, художніх фото-робіт, відеофільмів, ведеться постійна наукова і просвітницька робота. Також діти дізналися про рослинний та тваринний світ заповідника, прослухали легенди «Кам’яних Могил», познайомилися з літературою про заповідник та посібниками «малих форм», складені  Нікольською районною бібліотекою.
        Під час екологічної години «Ми позичили землю у наших нащадків»  бібліотекар розповіла учням про екологічні дати квітня: «Міжнародний день птахів», «Всеукраїнський день довкілля», «Міжнародний день Землі», «День Чорнобильської трагедії».   До уваги читачів   в читальній залі Нікольської районної бібліотеки був оформлений перегляд літератури «Місце, де оживає історія».  З цікавістю читачі переглянули відео-фільм про заповідник.
           Є в наших  краях такі місця,  які, побачивши  одного разу, закохуєшся на все життя. Одне з таких безкінечно чарівних місць – заповідник Кам’яні Могили. 


altalt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@