72-річчя Великої Перемоги

 
altВ День Перемоги в усіх населених пунктах Нікольського району відбулись урочисті заходи, присвячені 72 річниці цієї важливої для всіх українців події.
В районному центрі (смт Нікольське) святкування почалось з шикування колон широких кіл громадськості райцентру та військових біля краєзнавчому музею. Урочистою ходою вони пройшли по вулицях селища до місця проведення мітингу. Мітинг відбувся на головній площі смт Нікольське. Зі словами привітань до учасників мітингу звернулись голова районної ради Василь МІТЬКО, голова райдержадміністрації Володимир ЗАВГОРОДНІЙ, народний депутат України Володимир ГУСАК, комісар об’єднаного Нікольсько-Кальміуського районного комісаріату, підполковник Олександр ДЕМ”ЯНЕНКО та інші.

По завершенню мітингу були покладені гірлянда Слави та квіти до Меморіалу Слави воїнам, загиблим в роки Великої Вітчизняної війни.
В цей день ветерани, учасники мітингу були запрошені до польової кухні, де на них чекав святковий обід,а всі нікольці змогли подивитись святковий концерт та стати вболівальниками на спортивних змаганнях, які проходили на стадіоні "Колос".
Під вечір учасники свята, всі мешканці селища Нікольське, стали свідками прекрасного святкового салюту на честь Великої Перемоги. 

altaltaltaltaltalt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@