Урок мужності «Ім’я на обеліску. Герої – наші земляки»

alt            У цей складний для нашої держави час у кожному серці – невимовна тривога та біль за майбутнє України. На часі, як ніколи, стоїть формування у учнів почуття патріотизму, любові до свого народу та героїчного минулого рідного краю на прикладі подвигу людей старшого віку.
            У краєзнавчому музеї напередодні  свята Дня пам’яті та примирення проведено урок мужності «Ім’я на обеліску. Герої – наші земляки».  Його учасниками були учні 8 класу ЗОШ №1 ім. А.Д. Якименко.
            Екскурс у історію Другої світової війни з показом відеофільму провела ст. науковий співробітник Болгарчук О.О. Для присутніх пролунали вперше неймовірні цифри втрат в ході Другої світової війни, про День пам’яті і примирення і про символ перемоги над нацизмом – червоний мак.
            Науковий співробітник музею Адарюкова Т.М.  ознайомила з цікавими фактами біографій  Героїв – наших земляків: Іван Степанович Депутатов (с. Темрюк), Іван Миколайович Дорофєєв, (с. Суженка), Степан Пилипович Машковський, (с. Темрюк),  Михайло Павлович Могильний, (х. Михайлівський), Григорій Прокопович Сенатосенко, (с. Бойове), Антон Дмитрович Якименко (с. Нікольське). Не всі вони загинули у війну, троє з них ще продовжували свій вже трудовий шлях, а троє залишилися на території країн, які визволяли: Григорій Сенатосенко – у Польщі, Іван Дорофєєв – у Німеччині, Михайло Могильний – у Литві. Громади цих країн слідкують за їхніми могилами.
            Як можна ще сплатити величезний борг, як подякувати загиблим за спокій у небі й на землі? Треба викарбувати у серці їх імена, а потім увіковічити на обелісках, щоб вони стояли, як німа та непорушна згадка для тих, хто заспокоївся, хто звик до блакитного моря та зеленої, а не чорної від пороху та крові, трави. 


altalt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@