Звітний концерт КЗ Нікольскої районної музичної школи ім. Д.К. Патричі.

alt           5 травня 2017 року в районному будинку культури відбувся Звітний концерт КЗ Нікольскої районної музичної школи ім. Д. К. Патричі.         
           У програмі концерту були включені кращі твори класичних, українських авторів та  народних пісень , які виконувались учнями і викладачами сольно та у  складі ансамблів. Діти показали свої творчі досягнення  цього навчального року, а  також були відзначені цінними подарунками за  активну участь і перемогу в Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних  конкурсах і фестивалях: 26 Міжнародному фестивалі дитячого і молодіжного мистецтва «Азовська перлина», VІ Всеукраїнського конкурсу «Абетка музиканта», ІУ Відкритого конкурсу дитячої української фортепіанної музики ім. І.Ф. Карабіця, міського конкурсу юних піаністів «Музична веселка», VІ Відкритого конкурсу юних виконавців «Vivace», телевізійного фестивалю «Зірки і зіроньки»,  нагородження проводив директор школи Дзюба С.В.
           На концерті була присутня почесні гості: голова Нікольської районної ради Мітько Василь Михайлович, заступник голови  Нікольської районної ради Пласька Ірина Миколаївна, як виступили с привітальним словом до учасників концерту та глядачів, поздоровили з високими творчими досягненнями  колектив школи та побажали подальшої плідної праці у естетичному вихованні дітей і молоді. На знак вдячності Василь Михайлович та Ірина Миколаївна подарували картину.
           Концерт пройшов у теплій дружній атмосфері і знайшов свого вдячного глядача.  

altaltaltaltalt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@