«Бібліографічна складова сільської бібліотеки»

 alt         11 травня 2017 року в Нікольській районній бібліотеці пройшов семінар-практикум «Бібліографічна складова сільської бібліотеки». І.Ю. Повєткіна, директор КЗ «Нікольська ЦБС», відкрила семінар, ознайомила бібліотекарів з листом управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації «Щодо поповнення бібліотечних фондів». Звернула увагу на доповнення до Законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту» та «Про видавничу справу», згідно якої визначені певні обмеження щодо ввезення та розповсюдження друкованої продукції.
         Н.В.Тупчиєнко, провідний бібліограф ЦБС розповіла про значення бібліографічної роботи у сільській бібліотеці, надала практичні поради з бібліографічного та аналітичного опису статей. Бібліотекар відділу комплектування та обробки літератури І.Ю. Ширікова консультувала бібліотекарів  у бібліографічному опису документів і книг. Сільські бібліотекарі пройшли практику з опису статей із газет, журналів і книг.
      Бібліотека є соціальним закладом, тому, що виконує соціальні функції та завдання, -  продовжила семінар Л.П.Зирянова, методист ЦБС. Вона порадила форми і методи роботи сільської бібліотеки за темою «Соціальному захисту населення – першочергову увагу!». Щорічно бібліотеки Нікольської ЦБС приймають участь у професійному конкурсі  «Краща бібліотека року». Методист ознайомила з положенням районного конкурсу «Краща бібліотека року – 2017».
     Провідні фахівці районної бібліотеки сподіваються, що бібліотекарі району отримали певні навички для подальшої бібліографічної та соціальної роботи з  населенням. Вони завжди готові допомагати своїм колегам у бібліотечній діяльності.


altaltalt
    
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@