Майстер-клас з вишивки

alt         У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.
          В 2017 році День вишиванки припадає на 18 травня, а ще цього дня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято. Напередодні у Краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас з вишивки з учнями 8-х класів ЗОШ №1 імені А.Д.Якименка, який провела Л.Б.Адарюкова. Це уже друге заняття зі школярами яке проводить Людмила Борисівна. Цього разу діти познайомилися з символами рослинного та тваринного світу на вишивках. Під керівництвом нашої гості діти захоплено взялися до роботи, спробувавши відтворити улюблений символ у вишивці. Відбулось цікаве, змістовне спілкування, яке взаємно збагатило присутніх, залишило приємні враження та нові навики.
          Хай не переривається ниточка зв’язку між поколіннями, зберігаються звичаї, традиції, українська вишивка, бо все це відображає красу рідної землі, думки, настрої народу, сподівання на кращу мирну долю.

 
    altalt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@