МАНГУСЬКА ОДПІ ГУ ДФС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ...

altМангуська ОДПІ інформує: терміни сплати податків та зборів; надходження до бюджетів; легалізація заробітної плати; РРО при реалізації технічно складних побутових товарів;
 
19 травня, п’ятниця, останній день сплати:
 
• податку на прибуток підприємств за I-й квартал 2017 року;
• частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за результатами фінансово-господарської діяльності за I-й квартал 2017 року;
• податку на додану вартість платниками, в яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу, за І-й квартал 2017 року;
• рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів за І-й квартал 2017 року;
• рентної плати за спеціальне використання води за І-й квартал 2017 року;
• рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин без рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводної сировини за I-й квартал 2017 року;
• рентної плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, за I-й квартал 2017 року;
• екологічного податку за І-й квартал 2017 року;
• туристичного збору за І-й квартал 2017 року;
• збору за місця для паркування транспортних засобів за І-й квартал 2017 року;
• єдиного податку платниками – юридичними особами та фізичними особами – підприємцями третьої групи за І-й квартал 2017 року;
• авансового внеску з єдиного податку за травень 2017 року платниками єдиного податку першої та другої груп.
 
За січень - квітень 2017 року платники Мангуської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області поповнили місцеві бюджети на 49056,4 тисяч гривень
Це на 14389,8 тис. грн., або на 141,5 відсотків більше, ніж за січень - квітень минулого року.
Як і торік, головним джерелом наповнення місцевої казни Мангушського та Нікольського районів залишається податок на доходи фізичних осіб. З початку року цього податку мобілізовано 25983,7 тис. грн. ( 13377,3 тис. грн. до Мангушського району та 12606,5 тис. грн. до Нікольського району), що на 149,6 відсотків більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.
Від землевласників та землекористувачів надійшло 9014,4 тис. грн. плати за землю, що на 121,4 відсотків більше фактичних надходжень січня – квітня 2016 року. Спрощенці сплатили єдиного податку 10918,2 тис. грн., що на 158,6 відсотків більше минулорічних надходжень.
 
З 4 місяці 2017 року спрощенці Мангуської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області сплатили до місцевих бюджетів понад 10918,2 тис.грн. єдиного податку
Протягом 2017 року Мангуською ОДПІ забезпечено надходжень з єдиного податку до місцевих бюджетів в сумі 10918,2 тис. гривень.
Порівняно з січнем-квітнем 2016 року надходження єдиного податку зросли на 4033,7 тис. грн., або на 158,6 відсотків.
Зокрема, платниками Мангушського району сплачено 4800,7 тис. грн., Нікольського району  - 6117,5 тис. гривень.   
Найбільшу частку надходжень єдиного податку забезпечили юридичні особи, сплативши понад 8461,7 тис. гривень.
За чотири місяці 2017 року фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів 2456,4 тис. грн. єдиного податку.
 
Легалізація виплати заробітної плати
Мангуська ОДПІ нагадує платникам податків, роботодавцям, що з початку року мінімальна заробітна плата в Україні встановлена на рівні  3200 гривень. При цьому, роботодавець має право встановити свій розмір оплати праці, але він не може бути нижче рівня, встановленого державою. А мінімальна заробітна плата встановлюється для оплати праці найменшої складності  або кваліфікації.
Крім того, мінімальна заробітна плата  - показник необхідний для розрахунку мінімального рівня більшості соціальних гарантій  та застосовується для всіх працівників незалежно від організаційно-правових форм підприємств.
Роботодавці, які сплачують заробітну плату «в конвертах», або використовують працю неоформлених робітників, тим самим ухиляються від сплати податків: податку на доходи фізичних осіб, військового збору, єдиного внеску.  Вони не тільки обкрадають державу, а і погіршують соціальні гарантії своїх працівників, тому що від суми офіційної заробітної плати залежить майбутня пенсія громадян та соціальні виплати.
Для роботодавця виплата  «тіньової» заробітної плати – це робота поза межами  правового простору, це плинність кадрів, постійне заміна середнього робітника, відсутність розвитку виробництва.
 
Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему «Застосовування РРО при реалізації технічно складних побутових товарів»
Під час проведення сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» 16.05.2017, начальник Мангуської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області О.Д. Чубаров відповідав на питання платників стосовно застосування РРО.
Так, змінами в законодавстві (Закон № 1791-VIII)  передбачено, що платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні застосовувати РРО незалежно від обсягу отриманого доходу від продажу.
Водночас, згідно з п. 6 ст. 9 Закону № 265 при продажу товарів (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту) (наданні послуг) фізичними особами – підприємцями, які належать відповідно до Податкового кодексу до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО, не застосовуються РРО та розрахункові книжки.
Застосовувати РРО в разі продажу технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні як платники єдиного податку першої групи, які провадять діяльність на ринках, так і платники другої та третьої груп незалежно від обсягу річного доходу. Для них визначальною умовою для застосовування РРО є реалізація відповідного виду товарів, а саме - технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.
При цьому термін «технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту», для цілей Закону про РРО вживається у значенні, наведеному в Законі України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р. № 1023-XII. Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 231 "Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій".
Отже, платники єдиного податку першої, другої та третьої груп, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, повинні будуть застосовувати РРО в обов’язковому порядку незалежно від обсягу отриманого доходу від такого продажу. 
Щодо створених телефонних ліній
Головне управління ДФС у Донецькій області доводить до відома суб’єктів господарювання, що з питань щодо переміщення товарних вантажів що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 години за телефонами «гарячої лінії» 0993683346 та 0507068055, а також на електронну адресу  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  із зазначенням П. І. Б. керівника та коду ЄДРПОУ суб’єкту господарювання, контактних телефонів.
 
Донеччина: сільськогосподарське підприємство ухилилось від сплати ПДВ у розмірі 3,2 млн гривень
Слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Донецькій області за матеріалами оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області та Прокуратури Донецької області в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів) Кримінального кодексу України встановлено факт ухилення сільськогосподарським підприємством від сплати податків в особливо великих розмірах.
Так, посадові особи одного з сільгосппідприємств Донецької області умисно надавали до податкового органу недостовірні відомості щодо фінансово-господарської діяльності та відображали в обліку підприємства операції з придбання у фіктивних підприємств неіснуючих товарно-матеріальних цінностей, що спричинило недоотримання Державним бюджетом України ПДВ у сумі близько 3,2 млн гривень. Слідство триває.
Внесок Донеччини до бюджету – 5 мільярдів гривень
З початку 2017 року надходження до зведеного бюджету країни від платників Донецької області на 55 мільйонів гривень перевищили п’ятимільярдний рубіж. Порівняно з січнем-квітнем минулого року надходження зросли на 43%, або на 1,5 млрд гривень. Щомісяця платники Донеччини перераховують до бюджетів всіх рівнів понад 1,26 млрд грн, що на 383 млн грн більше, ніж у минулому році.
Значне підвищення рівня надходжень не в останню чергу відбувається завдяки постійній роботі органів ДФС, спрямованій на покращення умов для ведення бізнесу, а також впровадженню ризикоорієнтованих методів роботи фіскальних органів області з платниками податків.
До трійці основних джерел формування зведеного бюджету на Донеччині увійшли:
51% - податок на доходи фізичних осіб (2,6 млрд грн);
12,7% - податок на додану вартість (645 млн грн);
11,3% - податок на прибуток (575 млн грн).
Так, протягом чотирьох місяців 2017 року місцеві бюджети регіону отримали понад 2,9 млрд грн, що на 616 млн грн більше, ніж у році, що минув.
Натомість, до Державного бюджету України з початку року суб’єкти господарювання Донеччини спрямували 2,1 млрд грн, що майже вдвічі перевищує показники 2016 року.
 
Донеччина: за фактами легалізації доходів співробітниками фіскальної служби підготовлено 26 матеріалів
 
З метою недопущення використання коштів з бюджету поза правовим полем Головним управлінням ДФС у Донецькій області  продовжують вживатися заходи щодо виявлення, аналізу та організації проведення перевірок осіб, які здійснюють фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.
Протягом січня-квітня 2017 року за результатами дослідження діяльності суб`єктів господарювання Донецької області співробітниками управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДФС у Донецькій області підготовлено та передано до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України 26 матеріалів за фактами легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, з них 12 було складено у сфері державних закупівель.
В результаті розгляду матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, що були направлені до правоохоронних органів, 9 матеріалів приєднано до кримінальних проваджень (у т.ч. за квітень 2017 – 4 матеріали) та 17  кримінальних проваджень (у т.ч. за квітень 2017 року – 8 кримінальних проваджень) на суму понад 87 млн гривень обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР).
З матеріалів, складених у сфері державних закупівель, 6 матеріалів (у т.ч. за квітень 2017 – 2 матеріали)  було приєднано до кримінальних проваджень та 7  - обліковано в ЄРДР.
  
На Донеччині 63 мільйонера задекларували минулорічні доходи
 
Третього травня 2017 року закінчилась кампанія декларування доходів громадян, отриманих ними у 2016 році. За підсумками деклараційної кампанії до фіскальних органів громадянами Донецької області подано 18792 декларації про майновий стан та доходи за 2016 рік. Загальна сума задекларованих доходів склала понад 1 млрд гривень. До бюджету за результатами декларування надійде 40,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 5,9 млн грн військового збору. Це відповідно на 52% та на 28% більше показників минулого року.
Щодо структури задекларованих доходів – то найбільша кількість декларацій подана громадянами, які задекларували дохід від продажу сільськогосподарської продукції, а саме – 7233 декларації. Сума задекларованих ними доходів складає 23,2 млн гривень.
Друге місце у структурі задекларованих доходів – це дохід від отримання спадщини. Цьогоріч 2473 мешканця регіону задекларували понад 227 млн грн зазначено доходу.
Крім того, 76 громадян Донеччини задекларували майже 10 млн грн отриманого у 2016 році доходу із джерел за межами України.
Минулого року 63 мешканця Донецької області задекларували доходи понад мільйон гривень. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає понад 568 млн гривень.
На отримання податкової знижки вже подали документи 1008 громадян Донеччини, сума податку на повернення з бюджету складає більш, ніж 1,3 млн гривень.
Нагадуємо, що реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть впродовж всього поточного року.
 
Понад 20 мільйонів гривень надійшло від власників нерухомості до місцевих бюджетів Донецької області
 
За період січень-квітень 2017 року місцеві бюджети Донецької області отримали майже 20,7 млн грн податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, що на 63% більше, ніж за відповідний період минулого року.
На Донеччині нараховується понад 1,8 тисяч платників-юридичних осіб, які володіють 8 тисячами об'єктів нерухомості. Відповідно до поданих ними податкових декларацій з податку на нерухоме майно річна сума нарахувань складає 63,1 млн грн, що на 8,6 млн грн більше у порівнянні з показниками 2016 року. За чотири місяці 2017 року юридичні особи сплатили 20,2 млн гривень.
Щодо фізичних осіб – власників нерухомості, то за січень-квітень поточного року вони вже перерахували податку на нерухоме майно у 9 разів більше, ніж  за відповідний період минулого року, сплативши понад 462 тис. гривень. Фахівці фіскальних органів до 01 липня 2017 року продовжують надсилати платникам податкові повідомлення-рішення про нарахування податку. Водночас громадяни мають можливість прийти особисто до податкових інспекцій для звірки даних та уточнення інформації щодо об'єктів нерухомості, які підлягають оподаткуванню.
Лідерами зі сплати податку є власники нерухомості м. Маріуполь, які забезпечили надходження понад 8,6 млн гривень.
Шановні громадяни, з більш детальною інформацією щодо правильності визначення платників податку – фізичних осіб на нерухомість та механізму нарахування зазначеного податку можна ознайомитись за посиланням http://10.80.31.32/data/files/204870.jpg
 
Транспортна компанія Донеччини, яка ухилилась від сплати податків, відшкодувала бюджету майже 1,2 млн грн завданих збитків
 
Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області в рамках кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах забезпечено відшкодування майже 1,2 млн грн завданих державі збитків.
В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України встановлено, що одна із компаній Донеччини, основний вид діяльності якої – пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення, стала переможцем тендерних закупівель щодо перевезення пасажирів пільгових категорій. У період серпень-грудень 2015 року службові особи цієї компанії перерахували на рахунки двох фіктивних підприємств частину одержаних бюджетних коштів за надання вказаних послуг.
В подальшому з порушенням вимог податкового законодавства фігуранти відобразили у бухгалтерському та податковому обліках підприємства операції з придбання неіснуючих товарів та послуг та штучно сформували податковий кредит з ПДВ, що призвело до ухилення від сплати понад 3,1 млн грн податку на додану вартість.
Внаслідок заходів, вжитих працівниками податкової міліції в рамках вказаного кримінального провадження, правопорушники вже сплатили в бюджет майже 1,2 млн грн завданих збитків.
Заходи, спрямовані на повне відшкодування збитків, тривають.
    
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@