«Моя сім’я, моя родина в житті і долі України»

 
alt            17 травня 2017 року у Нікольській районній бібліотеці пройшли родинні посиденьки «Моя сім’я, моя родина в житті і долі України» до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.
          На захід були запрошені учасники літературно-поетичного об’єднання «Калець» та жіночого  клубу «Берегиня».
          Ведучі заходу розповіли, що   свято матері відзначають люди всього світу. Неможливо посперечатися з тим, що це свято — свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама — найголовніша людина в житті. Стаючи матір'ю, жінка відкриває в собі найкращі якості: доброту, любов, турботу, терпіння і жертовність. І це чудово: скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не придумали, зайвими вони не будуть.
        15 травня весь світ відзначав Міжнародний день сім’ї. Адже сім’я – це найбільша цінність для будь-якої людини, тому що саме з неї починається життя. Вона є джерелом любові, доброти, солідарності та поваги. Сім’я допомагає нам долати негаразди та додає сил і натхнення.
         Багато теплих слів та писень прозвучало на заході про самих рідних людей  і гуморески про бабусю. Учні 9 кл. Нікольської ЗОШ№1 та учасники заходу з натхненням декламували  вірші про батьків і родину.
          Всемилосердний Боже! Дякуємо тобі за наших батьків, за все те добро, що ти нам подав через них. Вони виховують нас, навчають любити твої заповіді, не грішити. Ми любимо їх і хочемо завжди шанувати і слухати. Тож нехай Вас, любі батьки, благословить Господь добром, здоров’ям, довгим і щасливим життям.
    
altalt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@