Районний конкурс дитячої творчості «Доля планети у ваших руках»

                          
alt       В Нікольській районної бібліотеці для дітей пройшов районний конкурс дитячої творчості «Доля планети у ваших руках». Цей конкурс особливий, бо проблема охорони природи на сьогодення дуже важлива. Взяли участь в ньому діти із усіх шкіл району. Своїми малюнками, плакатами, віршами діти показують: “Ми за природу, ми – діти природи!"
      Організаторами конкурсу є комунальний заклад «Нікольська централізована бібліотечна система». Для проведення конкурсу були виділені кошти з районного бюджету. 
       Конкурс пройшов в два тури. Перший – основний, в якому приймали участь сільські бібліотеки та загальноосвітні школи Нікольського району, які надали багато конкурсних робіт. Підсумковий другий етап відбувся в Нікольській районній бібліотеці для дітей. На цьому етапі районний оргкомітет та незалежне журі підвели підсумки конкурсу та після кропіткої роботи обрали переможців у кожній номінації за 1,2,3 місце, вони були нагородженні цінними подарунками і грамотами.
      Церемонія нагородження переможців конкурсу проходила 17.05.2017 року в приміщенні Нікольської дитячої музичної школи ім. Д.К. Патричі. Ведучими цього заходу були бібліотекарі дитячої районної бібліотеки, разом з героями: Флора (учениця 7-А класу Нікольської ЗОШ №1 Ангеліна Караченцева) та Фауна (учениця 8-А класу Нікольської ЗОШ № 1 Владислава Гавріл – Оглу). Ведучі розповіли всім присутнім про те, як важлива тема захисту природи, що потрібно любити і берегти природу рідної України. З дітьми провели веселу гру, відгадували загадки. Наприкінці заходу директор Нікольської ЦБС Ірина Юріївна Повєткина вручила переможцям цінні подарунки та грамоти.
     Переможцями в літературній номінації стали:
Перше місце – Марія Божко учениця 4-го класу Зеленоярської ЗОШ І –ІІІ ст., вірш
                         «Збережіть нашу мрію»
Друге місце – Світлана Артюх учениця 4-го класу Малоянисольської ЗОШ І – ІІІ ст.
                         фантастичне оповідання «Джерельце».
Третє місце – Анастасія Довгополик учениця 8-го класу Республіканської ЗОШ І – ІІІ ст.,
                        «Казка про загублену воду». 
     Переможцями в номінації образотворче мистецтво стали:
Перше місце – Олеся Прошенко учениця 9-го класу Зеленоярської ЗОШ І –ІІІ ст.,
                           ілюстрація до твору Кетрін Райан Хайд «Вітряні млини надії»
Друге місце – Валентина Папазова учениця 7-го класу Малоянисольської ЗОШ І – ІІІ ст.,
                         плакат «Заклик до розуму»
Третє місце – Давид Волинцев учень 3-го класу Малинівської ЗОШ І – ІІІ ст. за малюнок
                       «Захистимо природу».
Інші учасники конкурсу були нагороджені дипломами за участь.
Привітати всіх присутніх прийшли вихованці Нікольської дитячої музичної школи ім. Д.К. Патричі Нонна Коваленко, вона заспівала пісню «Мій щеня» та Маргарита Литвиненко з піснею «У веснянім розмаї», викладач Лариса Георгіївна Папуш, концертмейстер Ірина Вікторівна Степанова.
      Ми дякуємо вихованцям музичної школи та викладачам за гарні пісні, які всім дуже сподобалися. Дякуємо всім за активну участь та сподіваємося на подальшу співпрацю.
    
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@