«Сузір’я талановитих дошкільнят»

alt
   Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою.
 
Оскар Уайльд
 
     Останнім часом насичене життя країни Дошкілля набирає особливого колориту, оскільки маленькі її мешканці не тільки вчаться спілкуватися і гратися, але і виявляти особливі грані свого таланту.
     19 травня  2017 року на базі районного Будинку культури , відповідно до плану роботи КЗ «Методичний центр Нікольської районної ради Донецької області», було проведено  районний фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят», в якому прийняло участь 150 вихованців  із 13 дошкільних навчальних закладів району. Фестиваль об’єднав усіх – найменших дошкільників Нікольщини та керівництво району, педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів , батьків дітлахів та почесних гостей заходу!
     Привітати учасників прийшли почесні гості: заступник голови районної державної адміністрації Кунак Н.А.,голова районної ради Мітько  В.М., начальник відділу освіти Нікольської районної державної адміністрації Третяк А.П., помічник народного депутата Д. Лубінця  Проценко Н.П.
     Справжнім весняним розмаїттям кольорових кульок, квітів розпочалося це прекрасне дійство! Радість заповнювала дитячі душі, світилися від гордості за своїх дітей і вихованців очі у батьків та педагогів. Отримали величезне задоволення та заряд позитивних емоцій керівники району .
     Маленькі артисти продемонстрували свої здібності у вокалі та танцях, вразили присутніх  своїми  виступами, талантами, атрибутами. Яскраві костюми та безпосередні виступи дітей створили атмосферу радості та свята.
      Кожен номер свідчив про старанність дітей не лише в підготовці, а й у виступі.
     Приємно було спостерігати за юними артистами, які, наче дорослі, піднімалися на сцену, брали мікрофон, який до кінця виконання твору виявлявся надто важким для їх маленьких рученяток, але бачачи у першому ряді своїх матусь, вихователів або музичного керівника і, відчуваючи підтримку залу, з гідністю вели себе на сцені до кінця номеру.
      Юні таланти виконували знайомі  пісні та танці, але з якою майстерністю та оригінальністю  музичні керівники продумали та поставили ці номери!
     До глибини душі усе це зворушило й приємно здивувало. Учасники заходу вкотре переконались, що діти – наше майбутнє, і у такій дружній родині не може бути переможених, тому заступник голови районної державної адміністрації Кунак Н.А.,начальник відділу освіти Нікольської районної державної адміністрації Третяк А.П., помічник народного депутата Д. Лубінця  Проценко Н.П. вручили всім грамоти, подарунки і солодощі, усіх привітали і подякували талановитим дітям та дорослим, аби й надалі супроводжували своїх маленьких зірочок, майбутніх артистів.
- Ви щасливі, бо талановиті, доля нехай буде прихильною до вас, дорогі діти, - сказали вони.
     На адресу маленьких артистів ще довго лунали вітання і слова подяки, а вони, як справжні красуні – принцеси та лицарі-принци, блиском очей і радісними усмішками підтверджували, що розуміють прекрасне, люблять батьків та свою Батьківщину.
     Фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят» став справжнім святом для малечі.
     Хотілося б подякувати вихователям, що так вміло розвивають у дітей творчі і талановиті здібності, відкривають їм очі на загальнолюдські цінності.
     А ще висловити слова вдячності Нікольській районній раді, депутатам районної ради за виділення коштів на придбання подарунків для учасників фестивалю та народному депутату Д. Лубінцю за надані подарунки.
     Отже, свято дитинства і краси, таланту і творчості вдалося. Маленькі зірочки дошкілля засяяли ще яскравіше, оскільки їх талант було помічено і відзначено.
     Діти – це наше щастя, наше майбутнє, наш спокій, наша радість і гордість.
     Мирного неба Вам, талановита малеча, зростайте та творіть добро ! 

Антикало С.М.,
директор КЗ «Методичний  центр Нікольської районної ради Донецької області»
alt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@