Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Зіграймо разом" Схід України

alt          Європейська Асоціація  викладачів-струнників «ESTA-UKRAINE»  та департамент  культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради  виступили організаторами Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ансамблів та оркестрів струнно-смічкових інструментів "Зіграймо разом" Схід України, за пiдтримкою Донецького Обласного комiтету Профспiлки працiвникiв культури. Фестиваль-конкурс  проводився у Концертнiй залi Марiупольської школи мистецтв. який відбувся 19-20 травня 2017 року.
           Від КЗ Нікольської районної музичної школи ім. Д. К. Патричі прийняли участь учні 3 –го класу Вовк Вікторія і Васильєва Євгенія у складі скрипкового дуету у номінації «ансамблі малих форм» (дует, тріо) у першій віковій категорії ( викладач Рябова Ганна Василівна, концертмейстер Кузовська Наталія Володимирівна). До складу журі входили провідні майстри скрипкового та віолончельного мистецтва з м. Маріуполя, Бахмута і Київа, які присудили нашому дуету почесне ІІ місце.
         Вперше відбулося проведення надзвичайного музичного  флешмобу у рамках цього конкурсу. Під час флешмобу більш ніж 150 учасників – юних скрипалів та віолончелістів з багатьох міст Сходу України, виконали гімн Євросоюзу - “Оду до радості“ Л.ван  Бетховена на Театральній площі міста Маріуполя, яка  виражає мир, свободу та солідарність між народами,  загальні цінності спільного існування у об’єднаній Європі.
         Учасники заходу отримали незабутнi враження вiд свята фестиваля-конкурса та спiльного виконання «Оди до радостi», яка об’єднала  дiтей та студенство Схiду України у їх прагненнi до миру та творчостi.

 
 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@