Звітний концерт школи класичного і сучасного танцю «Алегро»

alt         23 травня в Нікольському районом Будинку культури відбувся звітний концерт школи класичного і сучасного танцю «Алегро». У фойє клубу була представлена ​​виставка досягнень школи танців. Колектив бере участь у районних, регіональних, обласних святах і фестивалях. Старша і середня групи - влітку 2016 року відвідали Всеукраїнський фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина біля моря» і стали лауреатами першого та другого ступеня.
         Восени 2016 року стали лауреатами третьої премії на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зірки Терпсихори» в місті Запоріжжя.
У березні 2017 року стали лауреатами третьої премії на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зірка-фест» в місті Маріуполь.
         Молодша і підготовча групи навесні взяли участь в щорічному Регіональному фестивалі дитячої творчості «Чарівні усмішки дитинства» і стали лауреатами першого та другого ступеня. Школа класичного і сучасного танцю «Алегро» це школа виховання в наших дітях кращих якостей любові, доброти і духовності та патріотизму.


altaltalt
 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@