8 річниця клубу «Дивосвіт»

alt            Історія нашого  краю  дбайливо зберігається у залах  музею, аби її знали і пам’ятали  прийдешні  покоління. А історія клубу  «Дивосвіт» почалася  у 2009 році завдяки його засновнику - директору музею Поліні Миколаївні Апостоловій.
            За ці роки учасниками клубу були учні початкових класів Нікольської гімназії «Софія», Нікольської ЗОШ №1 імені А.Д.Якименка.  До 8-ї річниці клубу у музеї відбулося свято «Вінок калиновий сплітаю із звичаїв рідного краю» до цього заходу був створений відеофільм «Дивосвіт» від перших кроків», який буде зберігатись у фондах музею і нагадувати нам про  всі ці роки, що ми були разом.
             Чотири останні роки активними учасниками клубу були учні 4-б класу гімназії «Софія» (класний керівник І.О.Паніна).     За ці роки, ми віримо, що  навчили дітей різнити добро і зло, любити  своїх рідних і свій дім, Вітчизну і  що надалі вони будуть  старанно вчитися і  зможуть зробити все, щоб наш  край був мирним, квітучим, багатим і щасливим.
             Від імені дітей, батьків щира вдячність всім, хто завітав до нас на Свято. Валентині Василівні Єрьоменко - нашій любій бабусі Валі, що навчала дітей шанувати свій рід, любити свій край.  Наталії  Павлівні Проценко – помічниці народного депутата України Д.В.Лубінець за постійну підтримку і допомогу. Марії Павлівні Галікбаровій – начальнику відділу культури Нікольської РДА за теплі слова побажання та солодощі. Анатолію Григоровичу Назаренко – заступнику селищного голови смт Нікольське за співпрацю.
             Особлива подяка народному депутату України Дмитру Валерійовичу Лубінець за подарунок «дивосвітовцям» - поїздку до відділення степового природнього заповідника НАН України «Кам’яні могили» на історичний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи», присвячений 90-річчю заповідника.


altaltalt
    
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@