«Сільська бібліотека: історія, традиції, динаміка змін та чинники розвитку»

    
 alt          14 червня КЗ «Нікольська ЦБС» провела виїзний семінар «Сільська бібліотека: історія, традиції, динаміка змін та чинники розвитку» на базі Республіканської сільської бібліотеки. Виїзний семінар – форма з підвищення кваліфікації бібліотекарів, дозволяє   одержати нові знання та практичні навички, надихнути на нові творчі звершення, безпосередньо ознайомитися із сучасними тенденціями бібліотечної роботи у сільській бібліотеці
           У семінарі взяли участь голова Республіканської сільської ради С.Л.Аксьонов, директор КЗ «Республіканська ЗОШ» В.М. Голояд,  заступник директора з виховної роботи І.В Гальперіна,   фахівці районної бібліотеки та бібліотекарі сільських бібліотек-філій  Нікольського району.
           За напрямком роботи Республіканська сільська бібліотека є бібліотекою українського відродження. У 2017 році Л. М. Дригоза завідувачка Республіканською с/б розпочала роботу над   соціально-культурним проектом з національно-патріотичного виховання  «Жили-були українці». Основною метою проекту є    виховання  молоді  у  дусі патріотизму, національної  свідомості,  високої  моральності. Любов Миколаївна поділилася досвідом роботи з цього напрямку.
           Семінар розпочався традиційним вітанням гостей і екскурсією по сільській бібліотеці. Надалі завідуюча бібліотекою провела літературно-музичну композицію «Бібліотекар. Жінка. Мати. Батьківщина.». Захід був проведений за допомогою учасників самодіяльності Республіканського дому культури під керівництвом  В. І.  Сташкевича.  Прозвучали душевні слова, вірші, пісні пронизані  любов’ю до рідного краю, до матері  і  неньки - України.
            На прикінці  заходу голова сільської ради С.Л Аксьонов розповів про значення спільної роботи сільських закладів у вихованні молодого покоління, подякував завідуючу бібліотекою за плідну співпрацю і подарував бібліотеці ноутбук та принтер, який був придбаний за допомогою сільської ради і МАОМС «Крок громад».
           Майже три роки у бібліотеці працює клуб за інтересами  «Творча майстерня». Любов Миколаївна – творча майстриня села. Вона вишиває, шиє, робить  доробки з різних матеріалів.  Для присутніх бібліотекарів вона провела майстер-клас по створенню кукли-мотанки – українського оберегу сім’ї.  
     Логічним завершенням було підведення  підсумків семінару. Директор КЗ «Нікольська ЦБС» І.Ю. Повєткіна у своєму виступі підкреслила високий рівень досвіду роботи Республіканської сільської бібліотеки-філії, подякувала за підготовку і проведення потужного заходу завдяки співпраці місцевої влади, закладів культури і освіти. 
     

altalt
altalt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@