Відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям на районному стадіоні "КОЛОС"

altВідкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям на районному стадіоні "КОЛОС" (смт Нікольське), присвячене 85-річчю Донецької області.
21 червня на районному стадіоні «Колос» відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. На спортивному святі були присутні заступник голови Донецької облдержадміністрації - Ремський Віктор Васильович, Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації - Мицик Володимир Петрович, голова Нікольської райдержадміністрації - Загородній Володимир Вікторович, голова Нікольської районної ради - Мітько Василь Михайлович. Запрошені гості звернулися до всіх присутніх з привітаннями з нагоди відкриття спортивного майданчика та побажаннями нових спортивних перемог. Почесними грамотами було нагородження усіх хто приймав участь у будівництві спортивного майданчика. Для заохочення розвитку спорту у районі, молодим спортсменам було вручено спортивний інвентар. 
По закінченню урочистої частини відкриття, на майданчику відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 2006 року народження, у якому взяли участь 8 футбольних команд. 

altaltalt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@