Семінар з проведення конкурсу міні-грантів

alt       Сьогодні за підтримки Нікольської районної ради координатори проекту «Київський ділог» провели семінар з керівниками комунальних закладів районної ради, представниками громадськості, на якому ознайомили присутніх з умовами оголошеного конкурсу міні-грантів. 
        «Київський діалог» - це унікальна німецько-українська платформа для діалогу та обміну досвідом, яка об’єднує мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяє демократичному розвитку України. 
       “Київський Діалог” за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина запрошує громадські організації підконтрольних Україні територій Донецької області до участі в конкурсі міні-грантів.
Мета конкурсу – сприяння соціальній згуртованості, взаєморозумінню у громаді, покращенню середовища населених пунктів та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад підконтрольних Україні територій Донецької області шляхом підтримки локальних громадських ініціатив. Тематика проектів має бути спрямована на розвиток територіальних громад, важливість конкретної проблеми для місцевої громади / регіону має бути обґрунтованою. Проект повинен чітко та реалістично зазначати, яким чином він спроможеться вплинути на розв’язання зазначеної проблеми.
        Заявки приймаються до 17 липня 2017 року включно.
        Аплікаційна форма заявки доступна за посиланням https://goo.gl/gwjsN8
        Форма бюджету в форматі Excel доступна за посиланням https://goo.gl/YSUUfP 

altaltalt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@