ПРОВЕДЕННЯ МОНЕТИЗАЦІЇ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

alt

ПРОВЕДЕННЯ МОНЕТИЗАЦІЇ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ
             Управління соціального захисту населення райдержадміністрації нагадує особам, які отримують житлові субсидії, що 26 квітня урядом було прийнято Постанову КМУ “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” № 300.
Субсидії монетизують.
              Частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт/год електричної енергії (у разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок отримувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта” на підставі списків таких осіб, які подаються до 1 червня поточного року підприємствами — виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання до управління соціального захисту населення.
            Таким чином, просимо звернутися всіх отримувачів субсидій на житлово-комунальні послуги до управління соціального  захисту населення райдержадмі-ністрації для з‘ясування чи є у вас невикористана сума субсидії та надання відповідної заяви на її отримання. Громадяни, які проживають за межами селища Нікольське, можуть отримати таку інформацію в сільських радах за місцем реєстрації.
            Також з 1 травня 2017 року на підставі прийнятої постанови відбулося оновлення програми надання житлових субсидій для населення. На підставі змін управління соціального захисту населення проведе перепризначення субсидій на наступний рік і розрахує її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.
            Перерахунок субсидії проводиться автоматично, але тепер уже далеко не для всіх. В постанові Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» чітко визначене коло осіб, які зобов’язані заново подавати заяву та декларацію про доходи, а саме:
           – ті, хто орендує приміщення (для орендарів житлового приміщення (будинку) субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається при наявності договору найму (оренди) з місяця звернення до дати закінчення опалювального сезону, але не більше, ніж на 12 місяців і до кінця місяця, в якому закінчується строк дії договору найму (оренди). На наступний термін субсидія призначається за особистим зверненням орендаря:
          – той, хто хоче отримати субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;
          - особи, яким субсидія була призначена за зареєстрованим місцем перебування.
            Не слід забувати, що громадянин, якому призначена субсидія, зобов’язаний протягом місяця повідомити управління со-ціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (орендар — про осіб, які фактично проживають), подавши документи для призначення житлових субсидій по-новому, або про зміну соціального статусу чи переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень шляхом подання відповідних документів.
             За роз‘ясненнями звертайтеся до управління соціального захисту населення  Нікольської райдержадміністрації за телефоном 2-13-78.
 
Н.  Гребенюк,
начальник відділу прийому громадян з  питань житлових
субсидій управління соцзахисту населення райдержадміністрації 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@