ОТРИМУВАЧАМ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

alt        Управління соціального захисту населення райдерж-адміністрації просить невідкладно надати до відділу прийому громадян з питань житлових субсидій довідку про склад сім‘ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, так як відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» після закінчення строку отримання субсидії управління соціального захисту населення самостійно здійснює розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді (крім орендарів житлового приміщення, осіб, яким субсидія була призначена за зареєстрованим місцем перебування, та осіб, які звертаються за субсидією на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива). Для цього управління со-ціального захисту населення збирає необхідну інформацію без звернення громадян.
          У разі, коли кількість осіб, зазначених у відомостях про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, відрізняється від кількості осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, для призначення субсидії використовуються дані, зазначені у відомостях про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.
На цей час відповідно до отриманої інформації від підприємств виробників/виконавців житлово-комунальних послуг, велика кількість випадків того, що кількість осіб, яким нараховуються ці послуги відрізняється від довідок про склад сім‘ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, які були отримані при першому зверненні на отримання житлової субсидії.
         В травні управлінням було надано запит до Нікольської селищної ради на отримання відомостей про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб, але відпо-відно до інформації Нікольської селищної ради, відомості видаються на підставі документованої інформації, яка надається заявником та зберігається у нього, тобто оригіналів домових книг або паспортів.
          Субсидія мешканцям смт Нікольське, с. Новоянисоль та с. Лісне, у яких розбіжності у складі зареєстрованих членів сімей призначатиметься після отримання довідки про склад сім‘ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.
            Також відкритим залишається питання монетизації частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. м природного газу або вартості 150 кВт/год електричної енергії (у разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення), що буде перерахована на особовий рахунок отримувача субсидії в банківській установі або виплачена через відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта” на підставі списків таких осіб, які подані підприємствами — виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання до управління соціального захисту населення.
           Для з‘ясування, чи є у вас невикористана сума субсидії та для подання відповідної заяви на її отримання, звертайтеся до управління со-ціального захисту населення райдержадміністрації особисто або за телефоном
06 (246) 2-13-78.
Н. Гребенюк,
начальник відділу прийому громадян з питань
житлових субсидій
управління соцзахисту
населення
райдержадміністрації.
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@