Мангуська ОДПІ інформує:

 altМангуська ОДПІ інформує: податковий календар; виїзний особистий прийом; внесено зміни до критеріїв блокування реєстрації податкової накладної; проведення звірки даних; новини ГУ.
 
Податковий календар на 18 серпня
 
18 серпня, п’ятниця, останній день сплати:
● податку на прибуток підприємств за 2-й квартал 2017 року;
● частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за результатами фінансово-господарської діяльності за 2-й квартал 2017 року;
● податку на додану вартість платниками, в яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу, за 2-й квартал 2017 року;
● рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів за 2-й квартал 2017 року;
● рентної плати за спеціальне використання води за 2-й квартал 2017 року;
● рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин без рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводної сировини за 2-й квартал 2017 року;
● рентної плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, за 2-й квартал 2017 року;
● екологічного податку за 2- й квартал 2017 року;
● туристичного збору за 2-й квартал 2017 року;
● збору за місця для паркування транспортних засобів за 2-й квартал 2017 року;
● єдиного податку платниками – юридичними особами та фізичними особами – підприємцями третьої групи за 2-й квартал 2017 року;
● авансового внеску з єдиного податку на серпень 2017 року платниками єдиного податку першої та другої групи.
Заступником начальника Головного управління ДФС у Донецькій області буде проведено виїзний особистий прийом у Мангуській ОДПI
 
Мангуська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що згідно з графіком виїзних особистих прийомів громадян посадовими особами Головного управління ДФС у Донецькій області на ІІІ квартал 2017 року, 28 серпня 2017 року з 10:00 до 12:00 години  в приміщенні Мангуської ОДПІ за адресою: смт. Мангуш, проспект Миру, буд. 75, каб. 105, буде проведено виїзний особистий прийом заступником начальника Головного управління ДФС у Донецькій області Погосян Мариною Лаврентіївною.
Попередній запис громадян на особистий прийом здійснюється з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 13.00 та з 13.45 до 18.00 (у п’ятницю до 16.45) у телефонному режимі за номером (06297) 2-43-70, або особисто за адресою:    смт. Мангуш, проспект Миру, буд. 75, каб. 105, та припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення особистого прийому.
 
 
Внесено зміни до критеріїв блокування реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування
Мангуська ОДПІ повідомляє, що 12.08.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.07.17 №654, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 07.08.2017 за №966/30834 (далі – Наказ №654).
Наказом №654 внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за №753/30621 (далі – Наказ №567).
Наказом №654 у новій редакції викладено критерій, визначенийп.п.1) п.6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Критерії оцінки), затверджених Наказом №567, а саме:
«обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній/розрахунку коригування, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 разу більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу придбання на митній території України такого товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 01 січня 2017 року в отриманих податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, і митних деклараціях, та обсягу постачання відповідного товару/послуги, зазначеного у податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих з 01 січня 2017 року в Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 75 % загального такого залишку) товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, та відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється)».
Також внесені зміни до п.2 Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Перелік), затвердженого Наказом №567, відповідно до яких письмові пояснення та копії документів, зазначені у Переліку, платник податку подає до ДФС виключно в електронному вигляді засобами електронного зв’язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис», «Про електронні документи та електронний документообіг» та нормативно-правового акта щодо порядку обміну електронними документами з контролюючими органами.
Наказ №654 опубліковано у газеті «Урядовий кур’єр» від 12.08.2017 №150.
 
29 серпня 2017 року – останній день подання декларації з податку на прибуток сільськогосподарськими підприємствами
 
Мангуська ОДПІ нагадує сільськогосподарським підприємствам, що 29 серпня 2017 року - останній день подання виробниками сільськогосподарської продукції річної податкової декларації з податку на прибуток підприємств за податковий (звітний) період, який починається з 01 липня 2016 року і закінчується 30 червня 2017 року.
         Відповідно сплатити податок на прибуток таким підприємствам слід не пізніше 08 вересня 2017 року.
 
Платникам податків
 
Наказом Державної Фіскальної служби України від 28.07.2017 №500 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг та внесення змін до деяких наказів ДФС» внесено ряд змін та доповнень: вилучена 1 адміністративна послуга: «Засвідчення довідки про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами»; включено 8 адміністративних послуг, внесено 7 змін до інформаційних та технологічних карток та інше.
З цією та іншою інформацією про надання адміністративних послуг можна ознайомитись в Центрах обслуговування платників та на веб-порталах ДФС України
До якого контролюючого органу необхідно звертатись фізичній особі - власнику декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для проведення звірки даних?
Відповідно до підпункту 266.7.3 пункту 266.7 статті 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо: об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку; розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку;нарахованої суми податку.
У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).
Щодо створених телефонних ліній
 
Головне управління ДФС у Донецькій області доводить до відома суб’єктів господарювання, що з питань щодо переміщення товарних вантажів що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 години за телефонами «гарячої лінії» 0993683346 та 0507068055, а також на електронну адресу  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  із зазначенням П. І. Б. керівника та коду ЄДРПОУ суб’єкту господарювання, контактних телефонів.
 
Понад 1 мільйон громадян та представників бізнесу звернулися за адміністративними послугами до фіскальних органів Донеччини
 
З початку 2017 року за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг до органів фіскальної служби Донеччини звернулись понад 1,077 млн громадян та представників бізнесу. У липні їм було надано майже 16тисяч адмінпослуг, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 7 процентів.
Видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків залишається найбільш популярною адміністративною послугою, що надає фіскальна служба Донеччини. У липні 2017 року громадяни отримали 9545 таких карток, їх питома вага від загальної кількості отриманих у звітному місяці адмінпослуг – 59,8 відсотків.
Друге місце за попитом адмінпослуг з показником у кількості 1074 або 6,7% посідає надання витягу з реєстру платників єдиного податку. Також запитуваними з боку суб’єктів господарювання є реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 1060 або 6,6% від загальної кількості отриманих адмінпослуг. Крім того, у липні поточного року надано послуги з реєстрації 769 (4,8%) платникам єдиного податку та зареєстровано 737 (4,6%) книг обліку доходів та книг обліку доходів та витрат для цій категорії платників.
 
Донеччина: управлінням боротьби з відмиванням доходів складено матеріалів з ознаками кримінальних злочинів на понад 94 млн гривень
 
Одним з найважливіших напрямків діяльності органів ДФС є і активна участь в проведенні роботи з виявлення схем легалізації злочинних доходів та розкрадання бюджетних коштів. Так, працівниками управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Донецькій області протягом семи місяців поточного року складено 40 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, з яких вже зараз 32 матеріали в той чи інший спосіб реалізовані в 32 кримінальних провадженнях на суму 93,7 млн грн, в рамках яких арештовано майна порушників на 2,3 млн гривень. При цьому з 40 складених матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень 16 матеріалів пов’язані з порушеннями у сфері державних закупівель.
Головне управління ДФС у Донецькій області в черговий раз звертає увагу суб’єктів господарювання, що працювати у правовому полі це не тільки почесно, але й, врешті-решт, вигідно!
 
 
На Донеччині податковою міліцією виявлено порушень в сфері оподаткування ПДВ майже на 94 млн гривень
 
В той саме час, як у суспільстві точиться широке обговорення перспектив, переваг та недоліків існування податкової міліції у складі органів фіскальної служби, співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області продовжується робота з розкриття та припинення схем ухилення від оподаткування, в т.ч. і податком на додану вартість.
Протягом семи місяців поточного року за злочинами, пов’язаними з ухиленням від сплати ПДВ, розпочато 25 досудових розслідувань за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України на суму 93,8 млн грн., з них – по 5 фактам неправомірного використання спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського господарства попереджено суму збитків на 20,5млн гривень.
Проведення роботи, спрямованої на запобігання ухиленню від оподаткування, триває.
 
Держава робить новий крок в подоланні тіньового ринку зайнятості
Одним з пріоритетних напрямів діяльності фіскальної служби є робота з детінізації праці та заробітної плати. Адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються законних соціальних гарантій.
Саме на вирішення цього питання направлена Постанова Правління Пенсійного фонду України №11-1 «Про Порядок обміну інформацією про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушення законодавства про працю» (далі – Постанова), що набула чинності 11.08.2017 року.
Тепер Пенсійний фонд України, Державна фіскальна служба України й Державна служба України з питань праці будуть обмінюватися необхідною інформацією.
Порядок визначає механізм інформаційної взаємодії про відомості, що містить ознаки використання праці неоформлених працівників і порушень законодавства про працю.
Дані будуть передавати щомісяця до 30 числа місяця, що випливає за звітним, у паперовому або електронному виді по каналах конфіденційного зв'язку.
Для Головного управління ДФС у Донецькій області питання легалізації трудових відносин та заробітної плати вже не перший рік є одним із найважливіших напрямків діяльності.
 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@