Відкриття музею

alt 28 серпня 2017 року  в Малоянисольській бібліотеці-музеї імені Г. Костоправа КЗ «Нікольська ЦБС» відбулося відкриття музею після реекспозиції. Завдяки краєзнавчій діяльності Малоянисольської сільської бібліотеки і читачам-активістам  зібрано унікальний матеріал про історію села, її людей, в тому числі про їх односельця Георгія Антоновича Костоправа.
         Г. Костоправ – поет і письменник, засновник грецької літератури в Україні, уродженець села Малоянисоль. Він залишив багату літературну спадщин , створив літературну мову, єдину для всіх греків Приазов’я, став першим класиком, виховав цілу плеяду талановитих учнів. Тут створена експозиція з його речей, рукописів тощо. 
26 серпня 1993 року на честь 90-річчя знаного земляка рішенням Малоянісольської сільської ради бібліотеці було присвоєне ім’я Г. Костоправа і статус бібліотека-музей. Значний внесок у відновлення історії села Малоянисоль, виявлення нових фактів, документів, відомостей про події минулого, популяризацію грецької культури, творчості місцевих літераторів створює краєзнавчий клуб за інтересами «Пошук», який працює у бібліотеці-музеї. Керівником клубу є завідуюча Малоянісольської сільської бібліотеки-музею ім.. Г Костоправа Артюх Тина Анастасовна.
Запрошуємо усіх жителів та гостей Нікольського району відвідати Малоянисольський музей ім.. Г.Костоправа.

alt
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@