МАНГУСЬКА ОДПІ ГУ ДФС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ...

altМангуська ОДПІ інформує: ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР; надання адміністративних послуг ЦОПами Мангуської ОДПІ; діяльність ГУ ДФС
«ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ «ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР»!
 Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено тимчасову (з 21 серпня 2017 року до 01 жовтня 2017 року) «гарячу» телефонну лінію «Функціонування СМ КОР» для надання консультацій та практичної допомоги платникам ПДВ у вирішенні питань, що виникають під час функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР).
Телефон «гарячої» телефонної одноканальної лінії – (097) 101-59-77.
Графік роботи «гарячої» телефонної лінії:
понеділок – четвер
з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
перерва в роботі – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.
п’ятниця
з 9 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.
перерва в роботі – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.
 
в неробочі дні «гаряча» телефонна лінія не працює
ЗУСТРІЧІ З ПИТАНЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР!
Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено проведення щотижневих зустрічей з платниками податків, на яких обговорюватимуться питання функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР).
Зустрічі проходитимуть щочетверга(в робочі дні) до 01 жовтня 2017 року:
Хто проводитиме зустріч
Для кого проводитиметься зустріч
Де проходитимуть зустрічі
Коли
Перший заступник начальника ГУ ДФС у Донецькій області
Долозіна Ірина Леонідівна
Для платників податків, що обслуговуються Маріупольською ОДПІ,
Волноваською ОДПІ
та Мангуською ОДПІ
м. Маріуполь, вул. 130-ї Таганрозької  дивізії, 114, другий поверх, зала засідань
(контактний телефон (097) 101-59-77)
щочетверга
з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
 
Податковий календар на 8 вересня 2017
 
8 вересня, п’ятниця,
 останній день подання
- декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари/продукцію;
 останній день сплати
- податку на прибуток підприємств виробниками сільськогосподарської продукції за період з 01.07.2016 по 30.06.2017.
ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВИЙ СЕАНС ТЕЛЕФОННОГО ЗВ’ЯЗКУ "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"
Нещодавно в Мангуській ОДПІ проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником інспекції Олексієм Чубаровим. Тема «гарячої лінії»: «Зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».
Який порядок заповнення граф 2 – 4 додатка до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, платником, який здійснює постачання послуг?
Платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних  має право подати на розгляд комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою, яка є додатком до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.06.2017
за № 753/30621.
Відповідно до п. 3 Критеріїв заповнення граф Таблиці здійснюється наступним чином:
      у графі 2 зазначається вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
      у графі 3 – коди товарів згідно з УКТ ЗЕД або коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010) (далі – ДКПП), що на постійній основі придбаваються (отримуються) платником податку;
     у графі 4 – коди товарів згідно з УКТ ЗЕД або коди послуг згідно з ДКПП, що на постійній основі постачаються (виготовляються) платником податку.
При цьому слід зазначити наступне.
 Коди товарів згідно з УКТ ЗЕД затверджено Законом України від 19 вересня 2013 року № 584-VII «Про Митний тариф України».
При складанні податкової накладної платник податку самостійно визначає відповідність товарів певному коду товарної класифікації згідно з УКТ ЗЕД, керуючись Законом № 584 та Поясненнями до УКТ ЗЕД, затвердженими наказом ДФС від  09.06.2015 № 401.
В той же час УКТ ЗЕД не містить кодів для окремих товарів, операції з постачання яких здійснюються платниками на митній території України, але разом з тим переміщення таких товарів через митний кордон України є фізично неможливим (наприклад, об’єкти незавершеного будівництва, нерухомого майна, земельні ділянки, тощо).
Відповідно до п. 16 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.01.2016 за № 137/28267 зі змінами та доповненнями, ДФС визначає умовні коди товарів, що відсутні в УКТ ЗЕД, та забезпечує їх оприлюднення на офіційному веб-порталі ДФС для використання платниками податку при складанні податкових накладних відповідно до ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями.
Довідник таких умовних кодів розміщено на офіційному веб-порталі ДФС. Для визначення кодів послуг використовується ДКПП, затверджений наказом Держспоживстандарту України від 11.10.2010 № 457 зі змінами та доповненнями. ДКПП використовується лише для визначення кодів послуг. Коди видів продукції з ДКПП для визначення кодів товарів не використовуються.
У який черговості розглядаються заяви бізнесу на розблокування та чи віддається перевага великим компаніям чи виробникам, або компаніям, які мають позитивну податкову історію?
Відповідно до п.п. 201.16.2 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України
від 02 грудня 2010 року № 2755 платник податків має право подати документи та пояснення до ДФС протягом 365 календарних днів з дати виникнення податкового зобов’язання, відображеного у податковій накладній/розрахунку коригування.
Всі надані платником податків пакети документів, вичерпний перелік яких затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за № 754/30622, опрацьовуються щоденно в порядку отримання документів.
Відповідно до п. 21 Порядку роботи комісії ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 566, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за № 752/30622, рішення Комісії про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації складається за формою згідно з додатком до цього Порядку.
Це рішення підписується, реєструється та надсилається платнику податків
у порядку, встановленому ст. 42 розд. ІІ ПКУ, протягом п’яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та документів, поданих відповідно
до п.п. 201.16.2 п. 201.16 ст. 201 ПКУ.
Чи зупиняється реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, які не підлягають наданню отримувачу (покупцю), та/або складені за операцією, що є звільненою від оподаткування?
Відповідно до п. 5 Критеріїв усі податкові накладні/розрахунки коригування, що подаються на реєстрацію в ЄРПН з метою оцінки ступеня ризиків, достатніх для їх зупинення, до проведення Моніторингу, за результатами якого можливе зупинення їх реєстрації, перевіряються ДФС, зокрема відповідно до такої ознаки: податкова накладна, яка не підлягає наданню отримувачу (покупцю), та/або складена за операцією, що є звільненою від оподаткування.
У разі якщо за результатами перевірки ДФС встановлено, що податкова накладна/ розрахунок коригування відповідають зазначеній ознаці, - така податкова накладна/розрахунок коригування не підлягають Моніторингу.
Тобто податкова накладна/розрахунок коригування, які не підлягають наданню отримувачу (покупцю), та/або складені за операцією, що є звільненою від оподаткування не підпадають під автоматизований моніторинг відповідності податкових накладних/розрахунків коригування Критеріям та їх реєстрація не зупиняється.
Чи потрібно подавати кожного разу при отриманні квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування до податкової накладної додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних?
Відповідно до п. 3 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567, платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, має право подати згідно з Додатком до Критеріїв на розгляд комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації, інформацію щодо:
 видів економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
     кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД, що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;
     кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку.
Інформація подається окремо по кожній податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в ЄРПН.
Тобто у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування до податкової накладної, платнику податків необхідно кожного разу заповнювати додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.
Коли реєструється податкова накладна/розрахунок коригування до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних у разі подання платником податку скарги на рішення про відмову у її/його реєстрації?
Податкова накладна/розрахунок коригування, реєстрацію якої в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) було зупинено, реєструється у день настання однієї із таких подій:
а) прийнято рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН;
 б) набрало законної сили рішення суду про реєстрацію відповідної податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН (у разі надходження до ДФС відповідного рішення суду).
Якщо мотивоване рішення щодо скарги не надсилається платнику податку протягом 10 календарних днів з дня отримання скарги ДФС, така скарга вважається повністю задоволеною на користь платника податку з дня, що настає за останнім днем зазначеного строку.
Задоволення скарги є підставою для реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування, зазначених у скарзі, з урахуванням вимог п. 200 прим. 1.3 ст. 200 прим. 1 Податкового кодексу України.
Надання адміністративних послуг ЦОПами Мангуської ОДПІ
За січень – серпень 2017 року Центрами обслуговування платників Мангуської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надано 4163 адміністративних послуг, з них у серпні надано 425.
Популярною послугою залишається видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Протягом восьми місяців 2017 року в Центрах обслуговування платників Мангуської ОДПІ видано 2349 реєстраційних номерів.
Платниками єдиного податку за січень - серпень 2017 року зареєстровано 173 суб`єкти підприємницької діяльності. Надано витягів з реєстру платників єдиного податку – 186. Здійснено реєстрацій книг обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 165.
Проконсультуйтесь в ЦОП щодо заблокованих податкових накладних
З серпня 2017 року запроваджено надання роз’яснень для платників щодо запровадженням системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких накладних/розрахунків в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Для отримання відповідей на питання з даної тематики звертайтесь в Центр обслуговування платників Мангуської ОДПІ.
Щоденно (у робочі дні) з понеділка по четвер з 17:00 до 18:00 години, у п'ятницю до 16:45.
В Мангуській ОДПІ відбувся семінар для платників податків на тему «Актуальні питання оподаткування».
Основна тема семінару для платників податків, проведеного ОДПІ – дії платника у разі блокування податкової накладної. Дізнатися про податкові новації прийшло чимало суб’єктів господарювання, бухгалтерів та підприємців. Платникам ПДВ  роз’яснили новації та детально зупинились на проблемах,  які виникають  під час реєстрації податкових накладних. Окремо податківці звернули увагу на помилки платників та надали пояснення як їх уникнути.
Начальник інспекції відмітив, що новий механізм, запроваджений для підвищення ефективності боротьби з ухиленнями від оподаткування та наголосив, що алгоритм моніторингу податкових накладних на "ризиковість" автоматизований, не передбачає суб'єктивного втручання. Аналізуються звітні показники платника податку, наявна податкова інформація, а також дані, подані до ДФС за визначеною формою, яка відображає специфіку господарської діяльності платника податку окремо по кожному виду економічної діяльності.
Також він відмітив, що на сьогоднішній день зусилля держави і фіскальної служби направлені на створення сприятливих умов для ведення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання. Одним із спільних кроків на шляху до порозуміння між фіскальною службою та платниками податків є впровадження електронного документообігу.
Щодо створених телефонних ліній
Головне управління ДФС у Донецькій області доводить до відома суб’єктів господарювання, що з питань щодо переміщення товарних вантажів що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 години за телефонами «гарячої лінії» 0993683346 та 0507068055, а також на електронну адресу  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  із зазначенням П. І. Б. керівника та коду ЄДРПОУ суб’єкту господарювання, контактних телефонів.
 
Більше 358 мільйонів гривень єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів Донеччини
Як повідомили фахівці фіскальних органів Донеччини, від платників на спрощеній системі оподаткування за сім місяців 2017 року надійшло 358,4 млн грн, що на 36% перевищує надходження відповідного періоду минулого року.
У Донецькій області на даний час зареєстровано близько 38 тис. суб’єктів підприємницької діяльності, які застосовують спрощену систему оподаткування.
 
Понад 700 мільйонів гривень спрямовано на захист довкілля підприємствами Донеччини
Висока концентрація промислового виробництва, транспортної інфраструктури Донецької області висуває на перший план питання оздоровлення навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів.
Так, за січень-серпень 2017 року підприємства Донецької області сплатили 704,9 млн грн екологічного податку, який суттєво поповнив бюджети місцевих громад. Згідно з розподілом коштів, із загальної суми до місцевих бюджетів надійшло 80% податку або 563,9 млн грн, до державного бюджету – 141,0 млн гривень.
 
Донеччина: на 43 мільйона гривень зросли надходження від користувачів корисних копалин
Природо-ресурсний потенціал Донецької області зумовлює подальший розвиток добувної та переробної галузі регіону.
Так, з початку 2017 року платники рентних платежів – надрокористувачі регіону спрямували до зведеного бюджету країни 283 млн грн, що більше відповідного показника минулого року на 15%, або на 43 млн гривень. Згідно з розподілом коштів до державного бюджету надійшло 209,8 млн грн, бюджети місцевих громад поповнились на 73,2 млн гривень.
На теперішній час в області більше 230 суб’єктів господарювання зареєстровані платниками рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин.
 
Фіскальна служба Донеччини нагадує: офіційна заробітна плата – запорука державних соціальних гарантій
Детінізація трудових відносин і заробітної плати є одним з найважливіших питань, вирішення якого має безпосередній вплив на добробут держави і кожного окремого українця. Адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються законних соціальних гарантій.
Усвідомлюючи важливість цієї проблеми, фіскальна служба Донеччини в межах своїх повноважень вживає заходи, спрямовані на детінізацію доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Проведена робота приносить свої результати. За 8 місяців поточного року у регіоні роботодавці офіційно працевлаштували 9368 громадян, бюджет додатково отримав 7,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 6,2 млн грн єдиного внеску. Також з початку року завдяки заходам, спрямованим на виявлення та упередження випадків ухилення від оподаткування доходів громадян, до державної реєстрації фізичними особами – підприємцями було залучено 1 877 громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації, до бюджету додатково надійшло більше 2,9 млн грн податків, зборів та єдиного внеску.
 
Донеччина: на суму 56 млн гривень вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів в рамках операції «Акциз-2017» 
Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Акциз-2017» щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, збільшенню надходжень акцизного податку.  Дії співробітників в рамках операції «Акциз-2017» направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.
За результатами операції «Акциз-2017» за 8 місяців поточного року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 10 кримінальних проваджень за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), по яким вилучено підакцизних товарів на суму 47,5 млн гривень.
 
Донеччина: щоденна допомога платникам ПДВ з питань функціонування СМ КОР триває
Для надання консультацій та практичної допомоги платникам ПДВ у вирішенні питань, що виникають під час функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР), з 21 серпня 2017 року у Головному управління ДФС у Донецькій області запроваджено тимчасову (до 01 жовтня 2017 року) «гарячу» телефонну лінію «Функціонування СМ КОР».
Наразі, у платників ПДВ Донеччини є можливість у безпосередньому щоденному контакті, у форматі діалогу з фахівцями фіскальної служби обговорювати проблемні питання, які виникають у процесі діяльності та шляхи їх вирішення.
Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує, що одним з пріоритетних завдань служби є та залишається підтримка необхідних умов функціонування і стабільної роботи бізнесу регіону.
Нагадуємо, що звернутись до фіскальної служби Донецької області можна за телефоном – (097) 101-59-77.
 
На Донеччині податкові платежі до зведеного бюджету перевищили 10 мільярдний рубіж
 
Саме за вісім місяців плідної праці податківцям Донецької області вдалось забезпечити надходження до бюджетів всіх рівнів у сумі 10,4 млрд гривень. Слід зазначити, що лише за останній місяць літа до зведеного бюджету країни надійшло понад 1,8 млрд грн, що складає 17% від загальних надходжень з початку 2017 року. Підводячи підсумки січня-серпня 2017 року можна безсумнівно стверджувати, що цьогорічна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів зросла на 24% порівняно із перерахуваннями аналогічного періоду минулого року.
Так, зокрема, надходження до державного бюджету зросли на 36% та склали 4,2 млрд гривень. Натомість, місцеві бюджети збагатіли на 6,1 млрд гривень, що на 14% перевищує показники року, що минув.
Основним джерелом наповнення зведеного бюджету, який на даний час займає більше половини від усіх надходжень по Донецькій області, є податок з доходів фізичних осіб. Так, з початку року з доходів платників регіону сплачено понад 5,4 млрд гривень.
Позитивна динаміка у зростанні бюджетних надходжень досягнута завдяки впровадженню законодавчих змін, сумлінному ставленню платників податків до сплати податкових зобов’язань та злагодженій роботі органів фіскальної служби Донеччини. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@