Засідання Школи педагогічної майстерності

 altТема життєвих, інформаційних, соціальних, професійних компетентностей не сходить зі сторінок педагогічної та методичної преси останніх років. Чим викликаний такий інтерес? Традиційний підхід до освітнього процесу в основному орієнтований на формування комплексу знань, умінь та навичок. Проте ціннісні орієнтації вже інші. Освіта сьогодні переходить зі знаннєцентричної до компетентнісно спрямованої, тобто до способів застосування знань і умінь на практиці. Відповідно змінюється і «портрет» вчителя. На відміну від традиційного розуміння провідної ролі вчителя як головного джерела інформації, школа ХХІ століття пропонує іншу роль: вчитель як фасілітатор, провідник та спостерігач, який створює можливість для учнів застосувати отримані навички для побудови нових знань. Іще німецький педагог А.Дистервег вважав, що гарний вчитель не дає істину, а вчить її знаходити. Тому виховання в учнів навичок самостійного пошуку рішення завдання, що призводить до успіху, – це і стає основною метою навчання сучасної школи.
    18 жовтня 2017 року, відповідно до графіка колективних та групових форм методичної роботи з педагогічними кадрами на І семестр 2017-2018 навчального року , в залі засідань відділу освіти Нікольської райдержадміністрації відбулося засідання Школи педагогічної майстерності для вчителів зарубіжної літератури з теми «Формування ключових компетентностей на уроках зарубіжної літератури».
 На засіданні розглядались наступні питання :
-          Найбільш суттєві проблеми викладання зарубіжної літератури  в загальноосвітній школі. Представлення змін та доповнень у програмі зарубіжної літератури на 2017-2018 н.р.
-          Схожість і відмінність між категоріями «компетентність» і «компетенція».
-          Як моделювати сучасний компетентнісно орієнтований урок літератури в школі?
-          Які ключові компетентності варто розвивати на уроках зарубіжної літератури?
-           Інноваційні технології, що сприяють компетентнісному підходу у викладанні зарубіжної літератури.
   По закінченню засідання учителі отримали завдання розробити 10 ситуацій на формування ключових компетентностей за обраною темою, відповідно до програми.
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@