Мангуська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує:

 altМангуська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує: адміністративні послуги; звернення громадян; надходження військового збору; розстрочення ЄСВ 
На обороноздатність країни платники Мангуської ОДПІ направили 6,8 мільйони гривень
Таку суму військового збору впродовж 9 місяців 2017 року забезпечили платники Мангуської ОДПІ на підтримку української армії. Начальник Мангуської ОДПІ Олексій Чубаров зазначив, що рівень сплати більш ніж на 1,8 мільйонів гривень або на 34 відсотки перевищує минулорічний. При цьому у вересні поточного року спрямовано майже 1 мільйон гривень.
– Військовий збір – це внесок кожного працюючого українця на підтримку та реформування Збройних Сил нашої держави. Зростання надходжень із цього платежу відбувається завдяки підвищенню мінімальної заробітної плати та завдяки сумлінності наших платників, – підкреслив Олексій Чубаров.
Цей платіж справляється із доходів, які відповідно до законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до них належать: заробітна плата, спадщина чи дарунки, виграші в лотерею, плата за надання майна в оренду та інші. У 2017 році ставка військового збору становить 1,5 відсотка.
Майже 5 тисяч адміністративних послуг надано в Мангуській ОДПІ
За дев’ять місяців поточного року Центрами обслуговування платників Мангуської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надано 4628 адміністративних послуг.
Серед наданих адміністративних послуг найбільш запитуваною залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Зокрема, з початку поточного року мешканцям надано 2726 таких послуг.
Основними завданнями Центрів обслуговування платників є своєчасне забезпечення платників якісними послугами, спрощення та оптимізація процедур надання адміністративних послуг, забезпечення повної обізнаності щодо змін у чинному законодавстві. Покращення якості надання послуг платникам є однією із запорук ефективного наповнення бюджетів усіх рівнів.
Мангуська ОДПІ: Робота зі зверненнями громадян
За 9 місяців 2017 року до Мангуської ОДПІ надійшло 2 письмових звернення. У минулому році за такий же період - 11 звернень. Темою цьогорічних звернень громадян були актуальні питання нарахування та сплати місцевих податків.
Податківці нагадують, що звернення розглядаються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення – невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від їх отримання.
Заборгованість з єдиного соціального внеску розстроченню не підлягає
Відповідно до частини 12 ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями ЄВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. За наявності у платника ЄВ одночасно із зобов’язаннями із сплати ЄВ зобов’язань із сплати податків, інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами зобов’язання із сплати ЄВ виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).
У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати ЄВ до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені цим Законом, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄВ, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом (частина 11 ст. 9 Закону № 2464).
Тобто, чинним законодавством, що регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, не передбачено розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті ЄВ.
Функціонує «гаряча» телефонна лінія з питань роботи СМ КОР
 
Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено «гарячу» телефонну лінію «Функціонування СМ КОР» для надання консультацій та практичної допомоги платникам ПДВ у вирішенні питань, що виникають під час функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР).
Телефон «гарячої» телефонної одноканальної лінії – (097) 101-59-77.
Графік роботи «гарячої» телефонної лінії:
понеділок – четвер
з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
перерва в роботі – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.
п’ятниця
з 9 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.
перерва в роботі – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.
 
в неробочі дні «гаряча» телефонна лінія не працює
 
ЗУСТРІЧІ З ПИТАНЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР!
Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено проведення щотижневих зустрічей з платниками податків, на яких обговорюватимуться питання функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР).
Зустрічі проходитимуть щочетверга(в робочі дні):
Хто проводитиме зустріч
Для кого проводитиметься зустріч
Де проходитимуть зустрічі
Коли
Перший заступник начальника ГУ ДФС у Донецькій області
Долозіна Ірина Леонідівна
Для платників податків, що обслуговуються Маріупольською ОДПІ,
Волноваською ОДПІ
та Мангуською ОДПІ
м. Маріуполь, вул. 130-ї Таганрозької  дивізії, 114, другий поверх, зала засідань
(контактний телефон (097) 101-59-77)
щочетверга
з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
 
У вересні фіскальною службою Донеччини надано майже 21,5 тисяч адміністративних послуг
 
З початку 2017 року фіскальною службою Донеччини зафіксовано понад 1,3 млн звернень представників бізнесу та громадян за отриманням адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.
У вересні 2017 року органами фіскальної служби області надано майже 21,5 тис. адміністративних послуг, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 36%.
З більш детальною інформацією щодо контактів та адрес Центрів обслуговування платників можна ознайомитись на офіційному субсайті ГУ ДФС у Донецькій області за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/
 
На Донеччині за порушення правил проведення готівкових розрахунків застосованопонад 1 мільйон гривень штрафів
 
Одним із важливих напрямів роботи фіскальної служби Донецької області є контроль за дотриманням  суб’єктами господарювання  вимог чинного податкового законодавства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.
На даний час у Донецькій області здійснюють діяльність 8369 господарських одиниць на яких розрахунки проводяться в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів  розрахункових операцій.
З початку року співробітниками управління аудиту Головного управління ДФС у Донецькій області проведено 45 перевірок суб’єктів господарювання, за результатами яких з порушників до бюджету стягнуто 1 млн 35 тис. гривень.
Найбільша кількість  правопорушень у сфері готівкового обігу встановлена у  сфері торгівлі підакцизними товарами та реалізації паливно-мастильних матеріалів, найпоширенішими з яких є проведення розрахункових операцій без застосування реєстраторів розрахункових операцій та без роздрукування відповідних розрахункових документів, а також недотримання порядку обліку товарних запасів за місцем їх реалізації.
 
Донецька область займає першість серед областей України за кількістю зареєстрованих громадян
 
За даними Державної фіскальної служби України станом на 01 жовтня 2017 року у Донецькій області зареєстровано понад 4,2 млн громадян, що є найбільшим показником серед регіонів України.
З початку 2017 року органами фіскальної служби Донеччини у ДРФО зареєстровано 18432 громадянина, що на 8,7% меньше відповідного періоду 2016 року.
Певна категорія громадян, зокрема через свої релігійні та інші переконання, відмовляються від присвоєння їм номера облікової картки платника податків. Для таких громадян в ДРФО створено окремий реєстр в якому громадяни обліковуються за прізвищем, ім’ям, по батькові та серію і номером паспорту. У цьому разі у паспортах зазначених осіб фіскальними органами робиться відмітка про наявність у них права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорту. На Донеччині зареєстровано 9314 таких громадян.
 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@