Мангуська ОДПІ інформує:

alt Мангуська ОДПІ інформує: Графік проведення зустрічей; «гаряча» ліня СМ КОР; ідентифікаційний код для дитини; подання електронної звітності; діяльність ГУ ДФС
ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПДВ: ЗМІНИ У ГРАФІКУ ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧЕЙ З ПИТАНЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ СМ КОР!
Керівництвом Головного управління ДФС у Донецькій області до 31 грудня 2017 року проводяться щотижневі зустрічі з платниками податків для обговорення питань функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР). Увага! З 24.10.2017 зустрічі проводяться за оновленим графіком!
Хто проводитиме зустріч
Для кого проводитиметься зустріч
Де проходитимуть зустрічі
Коли
В.о. заступника начальника – начальника Волновасько-Мангушського управління ГУ ДФС у Донецькій області Чубаров Олексій Дмитрович
Для платників податків, що обслуговуються Мангуською ОДПІ
смт Мангуш,
проспект Миру, 75, кімната №105
(контактний телефон (06297) 24370)
щоп’ятниці
з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.
 
Функціонує «гаряча» телефонна лінія з питань роботи СМ КОР
 
Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено «гарячу» телефонну лінію «Функціонування СМ КОР» для надання консультацій та практичної допомоги платникам ПДВ у вирішенні питань, що виникають під час функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР).
Телефон «гарячої» телефонної одноканальної лінії – (097) 101-59-77.
Графік роботи «гарячої» телефонної лінії:
понеділок – четвер
з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
перерва в роботі – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.
п’ятниця
з 9 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.
перерва в роботі – з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.
 
в неробочі дні «гаряча» телефонна лінія не працює
 
Реєстраційний номер для дитини
Громадянин, для якого раніше не формувалася Облікова картка фізичної особи – платника податків (далі – Облікова картка) та якого не включено до Державного реєстру, зобов’язаний особисто або через законного представника чи уповноважену особу подати відповідному контролюючому органу Облікову картку за формою № 1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу.
Облікові картки громадян віком до шістнадцяти років або неповнолітніх осіб, які ще не отримали паспорта, подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).
Реєстрація громадянина у Державному реєстрі здійснюється протягом п’яти робочих днів від дня подання до органу фіскальної служби Облікової картки. Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі особи, яка не досягла шістнадцяти років або є неповнолітньою і ще не отримала паспорта, видається одному з батьків (усиновителю, опікуну, піклувальнику) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Звертатися необхідно до Центрів обслуговування платників за місцем проживання особи, або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об’єкта.
 
Єдине вікно подання електронної звітності
 
28 вересня 2017 року оновлено електронний сервіс ДФС України "Єдине вікно подання електронної звітності".
Зокрема, з 1 жовтня 2017 року оновлено податкові декларації, а саме:
- F/J0302004 – Податкова декларація екологічного податку з додатками (розрахунками);
- F/J0800105 – Податкова декларація з рентної плати з додатками (розрахунками);
F/J0800204 – Податкова декларація з рентної плати (місячна) з додатками (розрахунками);
- J0100516 – Податкова декларація з податку на прибуток підприємств з додатками.
- F0103306 – Податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи - підприємця;
- J0103507 – Податкова декларація платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи).
         Перелік змін та доповнень до "Спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності" розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України, за посиланням: http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program.
 
Якщо реєстрація податкової накладної зупинена -  телефонуйте на "гарячу лінію" ГУ ДФС у Донецькій області
Фахівці служби щоденно надають консультації платникам з питань зупинення реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування в Єдиному реєстрі, формування податкового кредиту з ПДВ, системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР) та інших. Телефон «гарячої» телефонної одноканальної лінії – (097) 101-59-77
Щодо створених телефонних ліній
Головне управління ДФС у Донецькій області доводить до відома суб’єктів господарювання, що з питань щодо переміщення товарних вантажів що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 години за телефонами «гарячої лінії» 0993683346 та 0507068055, а також на електронну адресу  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript  із зазначенням П. І. Б. керівника та коду ЄДРПОУ суб’єкту господарювання, контактних телефонів.
 
З початку поточного року Донецька митниця спрямувала до бюджету понад 4,2 млрд гривень
З початку року митниками Донеччини до Державного бюджету України спрямовано понад 4,2 млрд гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року, надходження до бюджету за три квартали 2017 року збільшилися майже на 68%, або на 1,7 млрд гривень. Слід зазначити, що лише у вересні казна країни поповнилась більше, ніж на 468 млн гривень митних платежів.
Серед сплачених до скарбниці держави платежів найбільшу частку складає податок на додану вартість, питома вага якого в загальній сумі перерахованих платежів становить 95,9%, або понад 4 млрд гривень.
 
Податковою міліцією  Донеччини вилучено з незаконного обігу алкоголю та тютюну більше, ніж на півмільйона гривень
 
Днями співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області в рамках проведення операції «Акциз-2017» було встановлено, що на території області здійснюється реалізація лікеро-горілчаних та тютюнових виробів без відповідних дозвільних документів.
Так, за результатами проведених заходів виявлено, що в одному із торговельних об’єктів м. Білозерське реалізовували алкоголь без сертифікатів якості. Крім того, у торговельних об’єктах м. Маріуполя двоє громадян здійснювали продаж цигарок без державної реєстрації фізичними особами - підприємцями та отримання ліцензій на реалізацію підакцизних товарів.
 
111 порушень митного законодавства виявили митники Донеччини з початку року
Саме стільки порушень митних правил на загальну суму майже 8,2 млн грн виявили співробітники управління протидії митним правопорушенням Донецької митниці ДФС протягом дев’яти місяців поточного року. Із загальної кількості справ у 15 випадках вилучено предмети правопорушень на загальну суму більше 100 тис. гривень. Більшість з вилучених предметів правопорушень складають тютюнові вироби.
Одним з методів протидії правопорушенням митних правил є взаємодія з відповідними органами іноземних держав. Так, за три квартали поточного року  митницею Донецького регіону до країн близького та дальнього зарубіжжя направлено 46 запитів. У результаті відпрацювання матеріалів, отриманих від митних органів Грузії, країн СНД та Великої Британії, складено три протоколи про порушення митних правил на суму 8,1 млн гривень.
Від продажу підакцизних товарів до місцевих бюджетів Донеччини надійшло понад 171 мільйон гривень
 
Протягом січня-вересня 2017 року суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж підакцизних товарів, перерахували до місцевих бюджетів Донеччини 171,8 млн грн акцизного податку. Лише у вересні до місцевих бюджетів надійшло понад 21 млн грн вищезгаданого податку.
Нагадуємо, що суб'єкти господарювання щомісяця сплачують 5% акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем, пивом та тютюновими виробами до місцевих бюджетів громад, на території яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів. Раніше такий податок справлявся і з роздрібного продажу пального, але з 01.01.2017 пальне, відпущене через АЗС/АГЗС (фізичний відпуск), акцизним податком не оподатковується.
Мешканці Донеччини сплатили 6 мільярдів гривень податку на доходи фізичних осіб
Саме таку суму податку на доходи фізичних осіб сплатили мешканці Донецького регіону до зведеного бюджету країни за дев’ять місяців 2017 року. Приріст надходжень зазначеного податку за відповідний період минулого року складає 23%, або 1,15 млрд гривень.
Чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме понад 1,5 млрд гривень, спрямовано до Державного бюджету країни, що на 288 млн грн перевищує надходження 2016 року.
Решту коштів, а саме 4,56 млрд гривень, спрямовано до місцевих бюджетів області для фінансування потреб громад. Цьогорічні перерахування до місцевих скарбниць на 865 млн грн більше надходжень 2016 року.
 
Підприємці Донецької області перерахували до місцевих бюджетів 460 млн грн єдиного податку
 
Аналізуючи надходження місцевих бюджетів Донецької області протягом дев’яти місяців 2017 року, можна беззаперечно стверджувати, що саме єдиний податок належить до податкових платежів, надходження від якого стабільно зростають.
Так, з початку року представники спрощеної системи оподаткування Донеччини спрямували до місцевих бюджетів 460 млн грн єдиного податку, що майже на чверть, або на 108 млн грн, перевищує показники аналогічного періоду минулого року.
Загалом на даний час у Донецькій області зареєстровано понад 52,5 тис. суб’єктів підприємницької діяльності, які застосовують спрощену систему оподаткування.
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@