Літній людини – інформаційну підтримку

 alt25  жовтня 2017 року в Нікольській  центральній районній бібліотеці для дорослих пройшов  День інформації «Літній людині – інформаційну підтримку».
            У житті будь-якої держави, суспільства і кожної людини важливу роль відіграє таке явище, як право і закон. Отже  права та закони супроводжують людину все її життя. Тому знання правових норм, вміння користуватися ними може суттєво полегшити життя та допомогти у вирішенні життєвих проблем.
            З метою підвищення правової обізнаності користувачів бібліотеки на зустріч були запрошені:  А.І. Ханча, начальник відділу з надання адміністративних послуг Нікольської РДА; В.С. Афоніна, головний спеціаліст  Нікольського бюро правової допомоги. На заході були присутні   учасниці жіночого клубу «Берегиня».
            Які послуги надає відділ з надання адміністративних послуг, як  звернутися за допомогою та які  документи потрібно надати для вирішення того чи іншого питання  розповіла А. І. Ханча. Анжела Іванівна ознайомила з графіком роботи відділу і відповіла на численні питання присутніх.  Для учасників заходу і читачів бібліотеки надала інформаційний покажчик «Центр надання адміністративних послуг Нікольської райдержадміністрації».
            В.С. Афоніна ознайомила  присутніх з роботою Нікольського бюро правової допомоги,  розповіла про права громадян на безоплатну первинну і вторинну правову допомогу, про можливості отримання таких послуг у режимі он–лайн. Для детального інформування відвідувачів служби надано брошури «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник», «Твої права – твій захист» та інші.
            Пенсіонери, ветерани – досить значна категорія відвідувачів бібліотек, більш 16% від усіх читачів. Завдання публічної бібліотеки – створити умови для об’єднання та спілкування літніх людей; організувати дозвілля цих груп користувачів, створити для них сприятливий психологічний мікроклімат з метою їхньої соціальної адаптації. Тому в рамках Дня інформації пройшло засідання клубу «Берегиня»  «Народ скаже, як зав’яже», на яке була запрошена   психолог гімназії «Софія» А. В. Конюшенко.
Більшість з нас вважають, що до осінньої депресії схильні дорослі, особливо літні люди, тому  Анастасія Василівна надала поради, щодо психологічному настрою, провела тренінги та показала презентацію про здоровий образ життя літніх людей. Провідний бібліотекар читальної зали Н.В. Зубова розповіла про неоціненні скарби  українського народу -  прислів’я і приказки, з якими людина зустрічається у повсякденному житті. Для учасників заходу також була запропонована гра – вікторина «У прислів’ях – народний розум», в якій вони приймали активну участь.
Учасники заходу щиро вдячні організаторам за гостинний прийом і цікаве, змістовно проведене дозвілля.
altalt
 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@