ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ, ТВЕРДЕ ТА РІДКЕ ПІЧНЕ ПОБУТОВЕ ПАЛИВО.

alt
Забезпечення соціального захисту громадян, зокрема, у сфері житлово-комунальних послуг – один з основних принципів державної політики.
Умови призначення та порядок надання громадянам субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива визначаються «Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 № 848.
Субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається в разі, коли житлове приміщення не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення. В іншому разі можна оформити субсидію на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
Житлові субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо за встановленими нормами споживання з урахуванням пільг, які надаються відповідно до чинного законодавства, й обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язковим відсотком платежу.
Субсидія для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян на основі річного сукупного доходу за попередній календарний рік і виплачується готівкою за бажанням громадян відділеннями поштового зв’язку чи перераховується на їхній рахунок у банківській установі.
Таким чином, громадянам, які для опалення житлового приміщення використовують скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо, потрібно звернутися для оформлення  житлової субсидії до управління соціального захисту населення Нікольської РДА або до сільської ради, починаючи з січня 2018 року. Із собою обов‘язково необхідно мати документи, що підтверджують усіх зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.
                                                                                                                                                                                Начальник відділу прийому громадян

                                                                                                                                                       з питань житлових субсидій УСЗН Нікольської РДА.

 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@