«Дозвольте заколядувати!?»

altaltalt 

У рамках Всеукраїнської акції «Різдвяна колядка – захисникам України!» у краєзнавчому музеї Нікольського району відбулася зустріч учнів Новогригорівської  ЗОШ з військовослужбовцями ЗСУ. У ролі колядників-щедрівників, звісно, були діти. Господарями свята стали запрошені воїни –
та Господиня (Антоніна Гатілова – науковий співробітник музею).

         Колядники співали, славлячи новонародженого Христа, щедрували, водили Козу. У кожній обрядовій пісні відчувалось  омріяне бажання щастя, миру та багатства рідному краю, Україні. Заколядували і воїни деякі традиційні для їхніх рідних країв колядки та щедрівки.

         Наприкінці зустрічі вчителька Сарбаш Людмила Володимирівна вручила  воїнам-захисникам  вироби, зроблені руками дітей та їх батьків,   тістечка, торти, пироги і виголосила велику подяку і сподівання на те, щоб наступну Коляду воїни зустрічали дома у колі своєї родини.     Військовослужбовці дякували  співробітникам музею за запрошення на свято, школярам – за змістовну святкову програму, за теплу зустріч, вчителям та батькам – за організацію Свята та смачну випічку. 

 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@