«Ввічливе» свято

altaltaltalt

11 січня 2018 року Нікольська районна бібліотека  відзначала  День ввічливості, як Всесвітній день «Дякую». В бібліотеці на зустріч «Добрим словом один одного зігріємо» зібралися  учасниці жіночого клубу «Берегиня».  Привітавши присутніх, бібліотекар   розповіла про історію створення свята і про  значення гарних манер, їх необхідність в повсякденному житті, але велику частину подяк ми висловлюємо, як би ненароком, не замислюючись про їхній зміст. Однак, слова подяки володіють магічними  властивостями - з їх допомогою люди дарують радість один одному, приділяючи увагу і передають позитивні емоції - те, без чого наше життя стало б мізерним і похмурим.

    В теплій, дружній обстановці, за чашкою чаю і смаколиками учасниці жіночого клубу «Берегиня» слухали  та розповідали вірші про  слова подяки, заспівали свої улюблені пісні, в яких звучить любов до неньки України, до своїх  батьків та родини. Переглянули відеофільм «Всемирный день «Спасибо».  Приймаючи активну участь в грі «Підбери словечко», згадали приказки та прислів’я.

    Поспілкувавшись між собою  учасники  висловили своє враження, що це найсвітліше свято в році, яке  насичене теплом, відкритістю та щирістю побажань.  І треба скористатися нагодою і подякувати батьків, друзів, членів сім'ї просто так, за те, що вони є, люблять і цінують вас.
 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@