Початок Нового 2018 року для учасників клубу любителів поезії «Алый парус»

altaltaltaltalt
Початок Нового 2018 року для учасників клубу любителів поезії «Алый парус» (керівник – Шаблінська Галина Миколаївна) Малоянисольської ЗОШ ім. В.В.Балабана особливий. Завдяки творчій співпраці краєзнавчого музею Нікольського району і громадської організації «Студія соціальної взаємодії "МИ ПОРУЧ" яскраво засвітився вогник на маяку, що вказав напрямок «Алому парусу» до «Літературної гавані дружби» Маріупольської міської центральної бібліотеки ім. В.Г.Короленко.
         Ця подорож була і цікавою, і відповідальною, бо вперше діти потрапили до «храму книги» міста Маріуполь та ще й провели там засідання клубу, на якому розповідали про рідне, надзвичайне село Малоянисоль, своїх видатних земляків, читали їх твори, презентували книги – нещодавно випущену збірку «Приазовская степь, ты моя колыбель», до якої увійшли твори авторів, які є мешканцями та уродженцями села Малоянисоль та книгу Василя Галли «Не грусти, когда наступит буря».  У проведенні цієї зустрічі приймали участь і активні помічники клубу «Алый парус»: поет Василь Папазов (у дарунок бібліотеці він привіз свою нещодавно випущену збірку «Зисму – журундух»), Апостолова Ганна Володимирівна – голова Малоянисольської сільської організації ветеранів, Папазова Тетяна Вікторівна – директор Малоянисольського сільського будинку культури. На зустрічі також була присутня учасниця клубу «Алый парус», що нині мешкає у місті Маріуполь – Балабан Людмила Володимирівна – нині директор Маріупольського міського Центру позашкільної роботи за місцем проживання.
         Всі учасники зустрічі були  зачаровані  і вражені, як пронизливо, правдиво, красиво звучали  поетичні твори у виконанні дітей і дорослих грецькою, українською та  російською мовами. Співробітники бібліотеки для гостей провели екскурсію "храмом книги", підготували та провели майстер-клас в техніці орігамі, подарували смачні смаколики. ГО «Студія соціальної взаємодії "МИ ПОРУЧ" підготувала всім учасникам  «Алого парусу» значки з емблемою клубу!
         Велика подяка всім причетним до заходу за дух єднання!  
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@