У краєзнавчому музею Нікольського району діє виставка «Люди Свободи»

            altaltaltalt
     У краєзнавчому музею Нікольського району  діє виставка «Люди Свободи» про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України. Вона створена Українським інститутом національної пам’яті. Сьогоднішніми відвідувачами цієї виставки стали учасники Університету третього віку Нікольського територіального центру.
         На питання наукового співробітника А.В. Гатілової «Чи знаєте ви когось із цих постатей?», гості відповіли, що,  практично, більшість цих прізвищ вони знають, хіба що, на слух, і нічого їм не відомо про те, ким вони були, чому присвятили своє життя,  як боролися за незалежність України.
         З розумінням і великою цікавістю слухали відвідувачі про кожну із цих особистостей, які не зламалися, які йшли нелегким життєвим шляхом до незалежності нашої країни і зуміли зберегти свободолюбство в собі, пронести його через часи неволі і тоталітаризму.
         Саме завдяки цій пересувній виставці багато людей зможуть дізнатися про імена тих людей, для яких свобода стала реальністю, а кожен з нас отримав можливість вільно реалізувати свій потенціал в теперішній час.
 
 
 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@