У краєзнавчому музеї Нікольського району відбувся Урок державності до Дня Соборності України

altaltalt

У краєзнавчому музеї Нікольського району відбувся Урок державності до Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР ІV універсалом УЦР під назвою «Дві вагомі події у календарі української державності» для 10-х класів ЗОШ №1 ім. А.Д. Якименка.
            Головним лейтмотивом заходу стала ідея соборності усіх українських земель та єдності людей різних національностей України. Українці не мають права на чвари поміж собою, бо вони сильні лише один одним.
            Вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в одну державу.
            Про це йшла мова у лекції наукового співробітника Т.М. Адарюкової, у фільмі «Злука. День соборності України», про це йшлося у кліпі на перероблену музичну композицію Луїса Фонсі і Daddy Yankee "Despacito", яка пожвавила сприйняття учнями серйозного матеріалу з нашої історії.
«Десь по світу
Ти шукаєш іншу Україну,
А вона живе в твоєму серці
Незалежна вільна і єдина,
Рідна Україна!..» 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@