Декларування – 2018!

alt
З 1 січня 2018 року розпочалась кампанія декларування минулорічних доходів громадян, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи, або мають право подати декларації для отримання податкової знижки.
Нагадуємо, наказом Міністерства фінансів України від 6 червня 2017 року № 556 форму податкової декларації про майновий стан і доходи та інструкцію щодо її заповнення викладено у новій редакції. Наказ № 556 набирає чинності з 31 грудня 2017 року. Починаючи з 1 січня 2018 року декларація має подаватися за новою формою.
УВАГА! НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ НАДХОДЖЕНЬ ЗА ОКРЕМИМИ ПЛАТЕЖАМИ.
Мангуська ОДПІ повідомляє, що відкрито нові реквізити рахунків для зарахування надходжень до бюджету.
Зокрема оновлено:
18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків».
При цьому, звертаємо увагу, що рахунки решти платежів не зазнали змін і не оновлювалися.
Податкова соціальна пільга – 2018.
Податкова соціальна пільга надається, якщо розмір нарахованої місячної зарплати не перевищує суми, яка дорівнює місячному прожитковому мінімуму, помноженому на 1,4 і округленому до десятків гривень. При цьому податкова соціальна пільга застосовується тільки до зарплати і не стосується інших доходів (заробітків підприємців або сум, отриманих від проведення незалежної професійної діяльності).
Якщо працівник, крім зарплати, отримує виплати з бюджету у вигляді стипендії, грошового чи майнового забезпечення учня, студента, аспіранта, ординатора, ад'юнкта, військовослужбовця пільга до таких видів доходів не застосовується.
Податкова соціальна пільга надається тільки за одним місцем роботи. Якщо людина працює на декількох підприємствах, вона сама може обрати, де їй вигідніше скористатися правом на податкову соціальну пільгу. Для цього потрібно подати роботодавцю письмову заяву та прикласти копії документів, які надають право на податкову соціальну пільгу.
На податкову соціальну пільгу мають право обидва батьки і надається вона на кожну дитину, але тільки для одного з батьків граничний розмір зарплати, що дає право на податкову соціальну пільгу збільшується в залежності від кількості дітей у віці до 18 років. 
Пільга
Формула для розрахунку
Сума ПСП, грн.
Граничний розмір доходу, який дає право на отримання ПСП, грн.
 
Загальна ПСП
 
1762 грн. х  50%
881
2470
Підвищена ПСП
 
(1762 грн. х  50%) х 150 %
1321.50
2470
Максимальна ПСП
 
(1762 грн. х  50%) х 200 %
1762
2470
Збільшена ПСП, при утриманні двох і більше дітей, у тому числі дитини – інваліда / дітей-інвалідів
1762 грн. х 50%
(на кожну дитину) + 1762 грн. х 150% (на кожну дитину-інваліда)
881
(на кожну дитину)
+ 1321,50
(на кожну дитину - інваліда)
 
одному з батьків – 2470,
іншому
2470 Х кількість дітей
Підприємці – спрощенці без найманих працівників подають звіт із ЄСВ до 10 лютого
Фахівці Мангуської ОДПІ звертають увагу, що приватні підприємці — платники єдиного податку без використання праці найманих працівників, формують і подають звіт із ЄСВ самі за себе раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом. Звітним періодом є календарний рік.
Звіт подається за формою згідно з таблицями 2, 4 додатка 5 «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» до Порядку № 435 із зазначенням типу форми «початкова» (п. 2 р. ІІІ Порядку № 435).
Крім того, п. 3 р. ІІІ Порядку № 435 визначено, що ФОПи — платники ЄП звільняються від сплати за себе ЄВ, якщо вони є пенсіонерами за віком або особами з інвалідністю й отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Звіт зазначеними особами не подається.
Інформаційна зустріч у стінах Нікольського відділення
В  Нікольському відділенні Мангуської ОДПІ відбулась зустріч із платниками.
В.о. начальника Мангуської  ОДПІ Олександр Курочкін відзначив досягнення у роботі фахівців Мангуської ОДПІ із налагодження взаємодії з платниками податків і, як результат, підсумував надходження платежів до бюджетів у 2017 році суб’єктами господарювання.
Платники податків отримали інформацію щодо можливості самостійного використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС та оперативно, і у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску.
Зупинився О.В. Курочкін на перспективних напрямах співпраці з платниками податків, задля забезпечення сумлінного ставлення до своїх обов’язків платників в умовах змін та новацій до податкового законодавства.
Наприкінці зустрічі присутні обмінялися думками, та висловили свої пропозиції, щодо співпраці між фіскальною службою, міською та районною владою і представниками бізнесу у 2018 році.
Податковою міліцією Донеччини попереджено незаконне
 відшкодування з бюджету ПДВ майже на 10 млн гривень
 
Співробітниками податкової міліції  Головного управління ДФС у Донецькій області в  ході проведення заходів, спрямованих на попередження незаконного відшкодування ПДВ, встановлено, що службовими особами однієї  з компаній Донеччини у період січня-липня 2015 року було заявлено до відшкодування з бюджету близько 10 млн грн податку на додану вартість.
Зазначене бюджетне відшкодування ПДВ, у порушення низки статей Податкового Кодексу,  було відображено фігурантами у бухгалтерському та податковому обліку підприємства безпідставно, що могло призвести до незаконного відшкодування з бюджету податку на додану вартість у сумі близько 10 млн гривень.
 
В «сірій зоні» на Донеччині податкова міліція виявила склад з контрафактними сигаретами
Співробітники управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») спільно з оперативним управлінням Головного управління ДФС у Донецькій області, в рамках операцій «Акциз-2018» та «Рубіж-2018», виявили поблизу лінії розмежування склад з контрафактними сигаретами для перепродажу на підконтрольній Україні території.
Встановлено, що в «сірій зоні» в одному із сіл Волноваського району Донецької області в приміщенні покинутої тваринницької ферми здійснюється накопичення тютюнових виробів, які, за оперативними даними, виготовлені на тимчасово окупованій території та незаконно ввезені на мирну територію для подальшої реалізації.
 
Протягом січня-грудня 2017 року Донецька митниця спрямувала до бюджету більше 6,6 млрд гривень
Більше 6,6 млрд грн митних платежів перераховано Донецькою митницею ДФС до Державного бюджету України протягом 12 місяців 2017 року. В порівнянні з відповідним періодом 2016 року збільшення надходжень становить 91,2%, або 3 млрд 152,1 млн гривень. Зростання спостерігалось по всіх основних податках, таких як ПДВ, акцизний збір, ввізне мито. За результатами роботи митниці протягом року найбільші суми перерахувань до казни держави зафіксовані у липні, листопаді та грудні минулого року. 
Додаткові надходження, пов’язані з неупередженою та кропіткою роботою в напрямку контролю чистоти декларування, дозволили додатково залучити до скарбниці країни більше 225 млн гривень.
Як повідомлялось раніше,за рахунок перевиконання Донецькою митницею ДФС на 2 млрд 669 млн грндоведеного загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів, на реконструкцію автомобільних шляхів області за січень – грудень 2017 року направлено  більше 1 млрд 28 млн гривень.
На Донеччині детінізовано працю понад 7 тис. працівників
 
Одним з нагальних питань, яке потребує цілеспрямованого підходу щодо його вирішення, є легалізація трудових відносин та заробітної плати. Адже через тіньовий ринок зайнятості держава втрачає мільйони гривень несплачених податків, а громадяни позбуваються законних соціальних гарантій.
Дбаючи про повернення втрачених ресурсів в економіку держави, фіскальна служба Донецької області продовжує вживати заходи щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, що дасть можливість підвищити соціальний захист громадян та спрямувати кошти на розвиток регіону.
За минулий рік у регіоні роботодавці офіційно працевлаштували 7012 громадян, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 5,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,7 млн грн військового збору, а також 6,2 млн грн єдиного внеску.
 
    
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@