Уроки минулого. Історія Голокосту.

altaltalt
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цій події було присвячено годину-реквієм «Уроки минулого. Історія Голокосту в Україні», проведену 26 січня 2018 року Нікольською районною бібліотекою для дорослих з учнями 10-а і 10-б класів Нікольської ЗОШ№1.
З метою поглиблення знання учнів про Голокост  під час Другої Світової війни на території Східної Європи та нашої країни і вшанування пам’яті  загиблих у Голокості, бібліотечні працівники розповіли учням про цей складний період історії війни на українських землях, а саме про долю євреїв України в добу нацистської окупації 1941 – 1944 років, про загибель шести мільйонів євреїв і мільйонів інших людей, убитих за те, що вони були цигани, або слов’яни, по іншому мислячі, або військовополонені…
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто став жертвою злочинних вбивств у роки Другої Світової війни.
До уваги присутніх було запропоновано огляд літератури про Голокост, яка є у книжковому фонді Нікольської центральної районної бібліотеки для дорослих.
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@