Відбулося нарада для заступників директорів з виховної роботи та педагогів організаторів

altalt

31 січня  2018 року, відповідно до графіка колективних та групових форм методичної роботи з педагогічними кадрами на ІІ семестр 2017-2018 навчального року , в залі засідань відділу освіти Нікольської райдержадміністрації відбулося нарада для заступників директорів з виховної роботи та педагогів організаторів
   На нараді були присутні начальник відділу освіти Третяк А.П., завідувач сектору дошкільної, загальної середньої освіти, нормативності  та якості освіти   відділу освіти Нікольської райдержадміністрації Токарєв В.О.
   Директор комунального закладу «Методичний центр Нікольської районної ради Донецької області» Антикало С.М. ознайомила присутніх з Концепцією реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова  українська школа» на період до 2029 року.
   Методист комунального закладу «Методичний центр Нікольської районної ради Донецької області» Карюк О.В. ознайомила присутніх з :
-          Виконанням регіональних програм  з національно-патріотичного виховання: «Програма з національно-патріотичного виховання учнівської молоді у Нікольському районі на 2016 – 2020 роки», «Освіта Нікольського району в європейському вимірі. 2017-2020 роки».
-         Рейтингом  закладів щодо роботи з національно-патріотичного виховання.
-         Участю в обласних заходах і конкурсах.
-         Роботою  з охорони дитинства та роботою з профілактики правопорушень у ІІ семестрі. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@