«Маріуполь туристичний»

altalt

«Маріуполь туристичний» – саме таку назву має чергова фотовиставка із міста Маріуполя, яка експонується у краєзнавчому музеї Нікольського району.
          За останні роки про туризм у м. Маріуполь нічого було й казати. Для жителів інших регіонів України це місто  було відомо як заводське, з поганим екологічним станом і, до того ж, ще й прифронтове. Тому, щоб повернути статус курортного Маріуполя, зробити його ще більш привабливим для туристів, жителі взяли участь у фестивалі «Обличчя міст». Саме на цей фестиваль і була зроблена фотовиставка, щоб показати цікаві місця  Маріуполя очима людей. Фотовиставка «Маріуполь туристичний» встигла побувати у Литві, і саме зараз у всіх бажаючих є така можливість  побачити її в нашому музеї.
         В перший день лютого учасники Університету третього віку Нікольського територіального центру завітали до музею на виставку. Після знайомства з фотороботами, відвідувачі переглянули відеофільм «Старий Жданов 1976 року». Всі учасники Університету  залишили для себе приємні враження від побаченого.  
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@