БЛАГОДІЙНІСТЬ

alt 

Голові Нікольської районної ради
п. Мітьку В.М.Вих. 11/04 від 1 лютого 2018 року                                                         
                                              
 
 
Шановний Василю Михайловичу!
 
Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд «Благополуччя дітей» від імені проекту «Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» висловлює Вам свою щиру повагу та вдячність за підтримку і сприяння реалізації проекту в 2017 році та повідомляє наступне:
 
У 2018 році наша організація продовжить реалізацію в Мангушському та Нікольському районах Донецької області проекту, відомого як Програма підтримки ВПО, що ми впроваджуємо в співпраці з Diakonie Katastrophenhilfe за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини. За 2016-2017 роки допомогою нашої програми уже скористалося близько 500 родин ВПО в регіоні.
Програма підтримки ВПО у 2018 році буде працювати за двома основними напрямками – розвитку та надання ваучерної допомоги.
Компонент розвитку передбачає дистанційне навчання та консультації з працевлаштування для людей, які хочуть самостійно стояти на ногах,  а також роботу груп соціально-психологічної підтримки та здобуття навичок благополучного життя для дорослих і дітей.
Ваучерний компонент – це благодійна допомога найбільш вразливим родинам для придбання товарів першої необхідності. Допомогу отримають родини, які пройдуть дослідження та будуть визнані неспроможними самостійно забезпечувати себе.
У 2018 році в Мангушському та Нікольському районах учасниками ваучерного компонента програми стануть іще 300 родин, а заходи із розвитку та відновлення охоплять близько 900 дорослих і дітей.
Діяльність проекту допоможе родинам у складних життєвих обставинах, а  також зробить внесок у подолання напруги, що може виникати в громадах, які приймають внутрішньо переміщених осіб.
Ми просимо Вас сприяти реалізації проекту, розповсюджуючи інформацію та підтримуючи його заходи.
 
 
Зі сподіванням на плідну співпрацю,
Виконавчий директор
ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей»                                   Т. П. Басюк
 
 
Регіональний координатор Програми підтримки ВПО
в Мангушському та Нікольському районах
Донецької області                                                                                       Наталя Москвіна
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@