відбулося засідання круглого столу вихователів старших груп ЗДО

      altaltaltaltaltalt
      08 лютого 2018 року, відповідно до графіка колективних та групових форм методичної роботи з педагогічними кадрами на ІІ семестр 2017-2018 навчального року ,   в залі засідань відділу освіти Нікольської райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу  вихователів старших груп ЗДО за темою «Формування соціально-комунікативної компетенції дошкільників як важливої передумови для безболісної адаптації у шкільному середовищі» .
      На засіданні були присутні начальник відділу освіти Третяк Анжела Петрівна, директор комунального закладу  „Методичний центр Нікольської районної ради Донецької області” Антикавло Світлана Михайлівна.
      Вихователь  КЗ „Новокраснівський ясла-садок „Колосок” Нікольської районної ради Донецької області” Ведута Катерина Борисівна привітала учасників, провела інтелектуальну розминку, очікування, ознайомила присутніх з соціально-комунікативними компетенціями дошкільників.
   
 В практичній частині засідання учасники виконували різноманітні вправи:
     -  Вправа «Підбери правильно»
    - Вправа «Мозковий штурм»
    -  Вправа «Розподіли героїв казок до педагогічних позицій»
    - Вправа «Граємо з дітьми».
 
 До уваги присутніх було представлено  лепбук  Катерини Борисівни та  вихователя КЗ Зорянський ясла-садок.
  Лепбук - це інтерактивна папка для дітея, яка присвячена якій-небудь певній тематиці. Теми можуть бути різними і вузькоспеціалізованими, наприклад  "Буква Б", "Буква У", так і більш загальними, наприклад "Вода у природі", "Новорічний", "Динозаври".  Сама ідея лепбука, що видно з самої його назви, прийшла до нас з Америки, де він користується великою популярністю. Виступає він засобом навчання, ще можна сказати, що це спосіб організації навчального процесу.
Частіше всього лепбук має вигляд папки або міні-книжки, з внутрішної сторони якої наклеєні невеличкі кишені, конверти, малюнки тощо. В них знаходиться матеріал, який допомагає отримати та закріпити знання. В такому вигляді інформація подана більш систематизовано та організовано, тому сам процес вивчення завдяки цим елементам стає цікавим та нагадує гру.  
 
 В кінці засідання було підведено підсумки та надано методичні рекомендації учасникам.
 
    
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@