В краєзнавчому музеї Нікольського району проведено урок пам'яті

altaltalt
12 лютого 2018 року у краєзнавчому музеї Нікольського району проведено урок пам'яті «Афганістан, обов’язок, подвиг, трагедія» з нагоди 29-ї річниці виведення військ з Афганістану – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  Відвідали захід учасники історико-краєзнавчого клубу «Дослідники» (учні 9-х класів гімназії «Софія»).               
Війни… Скільки їх було в історії   людства! І завжди – це страждання, сльози, втрати... 15 лютого 1989 року останній наш солдат був виведений за межі республіки Афганістан. Тривала афганська війна жорстоко позначилася на долі всіх її учасників, але, не зважаючи на всю її жорстокість, вона не тільки розлучила, але й поєднала людей – тих, хто пройшов її дорогами, у кого є спільні спогади, – братні почуття зв’язують їх на все життя. Про це та про інші миті афганської війни йшлося у розповідях гостей зустрічі – учасників бойових дій на території Афганістану – Анатолія Миколайовича Гуца, Павла Михайловича Костікова та Миколи Миколайовича Проценко. 
Протягом заходу присутні переглянули відеофільми про Афганську війну та прослухали пісню у виконанні Назарія Яремчука «Не жди мене...». Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в Афганістані  та тих воїнів-афганців,  хто не дожив до сьогодення.  
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@