Урок-вшанування «А хто сказав, що їм війна не сниться»

altaltaltalt                         
                                  «А хто сказав, що їм війна не сниться?» 

                           «Ти -  вічний біль, Афганістан,
                          Ти - наш неспокій…»
 
Цими поетичними рядками 13 лютого 2018 року учні 10-а кл. розпочали урок-вшанування «А хто сказав, що їм війна не сниться», підготовлений Нікольською центральною районною бібліотекою для дорослих разом зі шкільною бібліотекою Нікольської гімназії «Софія» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У заході прийняли участь учні 10-а класу, класний керівник Гризодуб О.Л., та почесні гості ветерани-афганці: В.В. Палєха, М.М. Проценко і А.М. Гуц, голова Нікольської громадської організації воїнів-інтернаціоналістів «Побратим».
Бібліотекарі районної бібліотеки   ознайомили старшокласників з подіями, що відбувались на афганській землі в період з 27 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року, розповіли про ті наслідки для України, які лишила ця безглузда війна, а саме: не повернулося додому з війни -  3360 воїнів, з них – 3280 загинуло, а 80 – пропало безвісти чи потрапило в полон, багато залишилось інвалідами.
         Ветерани-афганці поділились своїми спогадами про той жорстокий час, проведений на чужій території і відповіли на питання учнів. Завершився захід оглядом літератури з книжкової виставки «Дорогами неоголошеної війни».
        На згадку про зустріч гостям-афганцям були вручені невеличкі подарунки: книги від бібліотечних працівників та квіти від школярів, з побажанням здоров’я, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, що зветься – Україна. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@