ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ОДЕРЖУВАЧАМ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ, В СКЛАДІ СІМ‘Ї ЯКИХ Є ДІТИ ВІКОМ ВІД 14 РОКІВ

Відповідно до п 8. Постанови КМУ від 21 жовтня 1995 р. N 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється виходячи з доходів, нарахованих особам, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, без урахування податку з доходів фізичних осіб.
Згідно з ч. 2 статті 21 Закону України від 20.11.2012 № 5492 «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (далі-Закон) кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.
Для того, щоб була змога проводити пос-тійну звірку з державною фіскальною службою і тримати базу одержувачів субсидії в актуальному стані в Україні створено Єдиний державний реєстр одержувачів житлових субсидій на базі держпідприємства «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».
Фахівці цього центру перевірили реквізити персональних даних усіх одержувачів житлових субсидій. Домогосподарствам, у складі яких є зареєстровані особи, чиї персональні дані не відповідають вимогам законодавства,  розрахунок субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 року та надалі, може бути призупинено. Зокрема, всім домогосподарствам, де є діти віком від 14 років.
Відповідно до цього, для продовження або призначення житлової субсидії, управлінню соціального захисту населення райдержад-міністрації необхідно обов’язково мати паспортні дані дітей, які входять до складу сім’ї одержувача субсидії.
Але не всі батьки поспішають із оформленням такого документу для дітей. Термін виготовлення паспорта нового зразка з біометричними даними становить 30 днів. Ці документи випускає єдине підприємство - «По-ліграфічний комбінат «Україна» в Києві, який переобтяжений замовленнями і не встигає їх виконувати своєчасно. Тим самим батьки - одержувачі субсидії вже незабаром зіткнуться з проблемою, яка може суттєво вдарити по сімейному бюджету. Відсутність паспортів у дітей позбавляє сім’ї можливості отримувати субсидію на оплату послуг ЖКГ. 
Таким чином просимо вас, батьки, своєчасно виконайте свій обов’язок (оформлення паспорта - це обов’язок громадянина) відповідно до вищеозначеного Закону України та передайте інформацію про паспортні дані дитини до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
За інформацією звертайтеся до відділу прийому громадян з питань надання житлових субсидій райдержадміністрації за адресою: смт Нікольське, вул. Свободи, 112, каб. 108, або за телефоном 2-13-78.
Н. Гребенюк,
начальник відділу прийому громадян
                                                                                           з питань житлових субсидій УСЗН Нікольської райдержадміністрації. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@