Колегія керівників закладів освіти

alt alt alt alt

21 лютого у відділі освіти райдержадміністрації було проведено колегію керівників закладів освіти за участю начальника відділу освіти Третяк А.П., завідувача сектору дошкільної, загальної середньої освіти, нормативності та якості освіти відділу освіти райдержадміністрації Токарєва В.О., голови профспілки працівників освіти Нетреба Л.А., інженера з охорони праці комунального закладу «Методичний центр Нікольської районної ради Донецької області» Адрющенко В.В.
На колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан індивідуального навчання в закладах загальної середньої освіти району в І семестрі 2017-2018 начальному році (Токарєв В.О.).
2. Про стан травматизму учасниками освітнього процесу та стан охорони праці у закладах освіти за 2017 рік (Андрющенко В.В.).
3. Про стан ведення класних журналів учителями – предметниками в 9-х, 11-х класах у І семестрі 2017-2018 начальному році (Токарєв В.О.).
4. Про хід виконання у 2016-2017 році Угоди між відділом освіти Нікольської райдержадміністрації і районною радою профспілки працівників освіти і науки України по захисту трудових, соціально – економічних прав працівників та укладання Угоди на 2018-2020 р.р. (Нетреба Л.А.) 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@