У рідній мові цілий світ

 alt alt alt alt

     21 лютого 2018 року в  Нікольській  районній  бібліотеці для дорослих  пройшов День краєзнавчої  інформації  «У рідній мові цілий світ», присвячений Міжнародному дню рідної мови. На захід були запрошені  учасниці жіночого клубу «Берегиня». Бібліотекар розповіла про історію виникнення свята і про те, що мова  засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.
      Бібліограф ознайомила присутніх з літературою, представленою на виставці «Рідна мова  - то сила культури, а культура – сила народу» і зупинилася на збірках місцевих поетів. Бо саме письменники дбали про збереження мови.
      За чашкою чаю учасниці клубу з задоволенням розповідали про співучу, барвінкову українську мову, російську,  грецьку та вірменську,  та про єдність і неповторність народів,  мов, культур. Жінки на  заході  декламували вірші  різними мовами. 
      Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтесь про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій  чудовій красі для себе и наступних поколінь! 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@