Відбувся черговий захід у рамках проекту #МузейвідкритонаремонтІІ.

alt alt

Відбувся черговий захід у рамках проекту #МузейвідкритонаремонтІІ. Художниця #ЖаннаКадирова розказала про особливості репрезентації сучасного мистецтва в селі Шишаки на Полтавщині та містечку Шаргород на Вінничині та про ідеї децентралізації в мистецькому середовищі. 
З 2015 року в селі Шишаки щорічно відбувається міжнародний фестиваль сучасного мистецтва. Локації фестивалю - оновлений Шишацький будинок культури, нефункціонуючий кінотеатр, двері якого відкриваються раз на рік для мешканців села та численних художників, та приватні садиби.
Містечко Шаргород на Вінничині відоме для багатьох художників. З самого початку 2000-х тут час від часу бувають найвизначніші діячі сучасного мистецтва. 
Жанна Ельфатівна Кадирова (1981, Бровари) — українська художниця та скульптор. Народилася 1981 року в Броварах. 1999 року закінчила відділення скульптури Державної художньої середньої школи імені Тараса Шевченка, а також Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Учасниця групи Р. Е.П., співпрацює з московською галереєю «Ріджина». Персональні та групові виставки проходили в Україні, Франції, Польщі, США та Росії. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@