«Нова українська школа»

altalt


Безумство – діяти по-старому й
чекати на нові результати.
А. Ейнштейн
      Викликом для професійного розвитку педагогічних працівників стала Концепція «Нова українська школа». Для обговорення реалізації основних положень цього актуального документа 19 березня 2018 року в стінах Словʼянського педагогічного ліцею проведено круглий стіл «Пошуки шляхів до Нової української школи».
      Круглий стіл відкрила завідувач відділу української мови та літератури Донецького облІППО, заслужений учитель України Байдаченко Т. С., яка націлила учасників заходу на плідну роботу, розповівши про здобутки та перспективи Донеччини на шляху до Нової української школи.
      Учителів області привітала Оксенчук Н. В, директор департаменту освіти і науки Донецької ОДА, підкресливши значення мотивації для сучасного вчителя та важливість місії філолога-україніста в Новій українській школі.
       Бодик О. П., виконувач обов’язків ректора Донецького облІППО, зазначив високу результативність діяльності вчителів-філологів області, а також висловив подяку колегам, що взяли участь у заході, незважаючи на несприятливі погодні умови.
      «До Нової української школи – разом: траєкторія руху педагогічних спільнот» – таку назву мав один із секторів круглого столу. Наш район представляли Гризодуб О. Л. та Жукова І. М., які висвітлили досвід роботи творчої групи «Гроно» в контексті положень Концепції Нової української школи та отримали сертифікат за участь у круглому столі. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@