Для директорів шкіл відбувся семінар.

     alt
21.03.2018 року на базі Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Слов'янської міської ради для директорів шкіл відбувся семінар «Проблеми та перспективи розвитку навчальних закладів в умовах міжнародних комунікацій в освіті» (у межах кластеру «Соціально-гуманітарні проекти в управлінні освітою» обласної творчої лабораторії «Сучасні освітні тренди»).
    Метою семінару було визначено формування готовності керівників закладів загальної середньої освіти до участі в міжнародних проектах соціально-гуманітарної проблематики на підставі рекомендацій ЄС.
Завданнями семінару було визначено:
1. Ознайомлення учасників із теоретичними засадами та практичним значенням проектів гуманітарної проблематики на підставі рекомендацій ЄС про освіту.
2. Узагальнення успішного управлінського досвіду участі закладів освіти області в проектах з гуманітарної проблематики.
Особливості ціннісної та світоглядної складової соціально-гуманітарних проектів розкрив Абизов В.Є., т.в.о. завідувача кафедри управління та адміністрування Донецького облІППО.
Про досвід роботи школи щодо участі в соціально-гуманітарних проектах розповіла Жидкова Л.В., директор Слов'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Слов'янської міської ради.
По завершенню теоретичної частини учасникам було запропоновано взяти участь у тренінгу з основ написання соціально-гуманітарного проекту, упродовж якого керівники навчалися розробляти його структурну частину за запропонованими напрямами.
Від Нікольського району в семінарі взяли участь методист комунального закладу «Методичний центр Нікольської районної ради Донецької області» - Греджева Н.О., директор Нікольської гімназії «Софія» - Швечикова ВІ.В., директор КЗ «Кременівська ЗОШ» - Мітько М.О., директор КЗ «Касянівська ЗОШ» - Хая В.В.
    
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@