«Компетентнісне навчання»

alt
      21 березня 2018 року на базі ЗОШ № 16 м. Краматорська розпочалася робота кластера «Компетентнісне навчання» обласної творчої лабораторії «Сучасні освітні тренди» для методистів, вчителів, заступників директорів ЗЗСО із питань упровадження інноваційних технологій.  Заняття з теми «Компетентнісне навчання як практичний досвід успішного використання знань та вмінь у різних життєвих ситуаціях» проведено з метою підвищення професійної компетентності працівників методичних служб області різних рівнів щодо впровадження компетентнісного підходу в освіті, розробки компетентнісних практико-орієнтованих завдань у контексті Концепції «Нової української школи».
   Гладкова Г.В., завідувач відділу координації роботи методичних служб Донецького облІППО, привітала учасників обласної творчої лабораторії й ознайомила з компетентнісним підходом як головним принципом НУШ, розглянула зразки компетентнісно орієнтованих завдань на прикладах завдань міжнародного дослідження PISA.
   Методист відділу координації роботи методичних служб Фільчакова Т.В. познайомила з міжнародним досвідом упровадження компетентнісного підходу, а також з прикладами вправ для формування громадянської та соціальної компетентностей під час вивчення різних шкільних предметів.
   Протягом практичної частини лабораторії учасникам було презентовано впровадження компетентнісного підходу учителями початкових класів Краматорської української гімназії Бакаєвою У.В. та Гвоздій К.Д., які пілотують проект нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти.
   Лукьяненко А.М., учитель ІОТ ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради, у своєму виступі розповів про робототехніку в ЗЗСО, ознайомив із можливостями використання в освітньому процесі конструкторів LEGO Mindstorms та Arduino, запропонувавши учасникам за технологічною картою «Використання логічних функцій в робототехніці» створити схему. Модерували роботу в групах учні 10-го класу ЗОШ № 16.
   Методист відділу природничих дисциплін Прядко Л.Ф. розповіла про комунікативну компетентність в ієрархії компетентностей та провела роботу в групах щодо визначення компетентностей при викладанні різних предметів.
 Від Нікольського району в занятті взяли участь методист комунального закладу «Методичний центр Нікольської районної ради Донецької області» - Бандура С.С., заступник директора з НВР КЗ «Темрюцька ЗОШ» - Безлепківна М.О., вчитель української мови та літератури КЗ «Темрюцька ЗОШ» - Жукова І.М. 
 
free pokerfree poker


© 2011-2016 Нікольська районна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
http://volodrsovet.dn.ua обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@